Okullar Açılıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

wampir

Üye
    Konu Sahibi
Okullar Açılıyor.
ewt arkadaşlar okullar acılıo artık ne yazık ki :( artık bu kadar çok duramıcaz maxicep , msn vs.. gibi yerlerde yanı derers çalımamız lazım :P

_CHiLeKesH_

_CHiLeKesH_

Üye
ben giremem yada tektük...

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
arkadaşlar izninizle bi kampanya başlatıyom herkes msn de i isminin başına (s.o) yazsın manası ise sallayın okulu :haha: :haha:

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Malesef okullar da açıldı.

Artık bu kadar aktif olamıyacağım. :'(

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Ben temelli veda edebilirim... Adsl'yi kapatma durumum var.. :(

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
Originally posted by van_hoijdonk@Sep 11 2005, 01:33 PM
Ben temelli veda edebilirim... Adsl'yi kapatma durumum var.. :(
[post=162712]Quoted post[/post]​

nereye beah sensiz olurmu dostum hem neden kapatıyon adsl yi duyduğuma göre baya bir indirim gelecekmiş !!!!!!!

CooL'n'Quiet

Üye
ben sadece haftasonlrı varım
malum Öss diye bi bela var başımda...

rapci_cariye

Üye
yawj okullar açılsın açılmasın deilde şöle 3 4 gün olsaaa sona ÖSS olmasaaa!!! :rolleyes: ben ancak bunları rüyamda görürrüm herhalde..! ;) artık bende maxicepe gelemıjem gercekten buraya üye olalı az 1 süre oldu amma hepinise cok alıstım cok güsel 1 ortam!!! elımden geldiğinje girmeye calısırım fakada gerisi malum...! haa 1 te burdan hepinizi TEŞEGKÜR ETERİM!!! :)

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Biz de teşekkür ederiz. ;)

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Originally posted by ScOrPiOn+Sep 11 2005, 01:37 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(ScOrPiOn &#064; Sep 11 2005, 01:37 PM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-van_hoijdonk@Sep 11 2005, 01:33 PM
Ben temelli veda edebilirim... Adsl&#39;yi kapatma durumum var.. :(
[post=162712]Quoted post[/post]​

nereye beah sensiz olurmu dostum hem neden kapatıyon adsl yi duyduğuma göre baya bir indirim gelecekmiş &#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;
[post=162715]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]

Olur olur bensizde olur... ;)

gunaydins

gunaydins

Üye
fazla üzülmeyin arkadalşlar okul hayatı bır baska oluyo..
dersten kacma felan:)

rapci_cariye

Üye
amma 1 tek dersten kaçma6la olmo kaçsandan seni buluo yine nası olo bende anlamom&#33; aslında okulunda güsel yanları war emme diğer yanları daha fasla..&#33; ;)

KimyageR

KimyageR

Kapalı Hesap
OKULUNUZUN kıymetini bilin ve bir araştırma yapın okumayan insanların yada hiç okulu olmayan ülkelerin insanlarının teknolojinin t sini bilmediği yerlere bir bakın. Ne Mutlu Türk&#39;üm Diyen Mustafa Kemal Atatürk&#39;ün BaşÖğretmen olduunuda unutmayın. &#33;&#33;&#33;
1.Ne Mutlu Türk&#39;üm Diyene &#33;
2.Ne Mutlu Okuyorum Diyebilene &#33;
3.Ne Mutlu Okulum Var Diyebilene &#33;

Kin_ittifak

Kin_ittifak

Üye
valla bnde giremicem..fazla 3 gün staj yorugun

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Originally posted by KimyageR@Sep 11 2005, 03:00 PM
Sayın wampir kahrolası kelimesini okul kelimesin yanında telafuz bile edemeyiz. O kahrolası okul olmasaydı şuanda bu maxicep te olmazdı. Şuan teknolojiye hayranız ve tutkusuyuz bunların eseri güzel okullarımızdır. Lütfen okul kelimesinin yanına yanlış cümleler kullanmayınız. OKULUNUZUN kıymetini bilin ve bir araştırma yapın okumayan insanların yada hiç okulu olmayan ülkelerin insanlarının teknolojinin t sini bilmediği yerlere bir bakın. Ne Mutlu Türk&#39;üm Diyen Mustafa Kemal Atatürk&#39;ün BaşÖğretmen olduunuda unutmayın. &#33;&#33;&#33;
1.Ne Mutlu Türk&#39;üm Diyene &#33;
2.Ne Mutlu Okuyorum Diyebilene &#33;
3.Ne Mutlu Okulum Var Diyebilene &#33;

(yönetimdeki arkadaşlar lüfen kahrolası kelimesini kaldırınız)
[post=162815]Quoted post[/post]​

Dediğiniz tamamen doğru. ;)

Kahrolası kelimesini kaldırıyorum.

helper007

helper007

Üye
Ben sadece cuma ve cumartesi akşam girebiliyorum internete

wampir

Üye
    Konu Sahibi
özür diliyorum bir anlık hewesle yaptım bunları &#33;&#33;&#33; iyi yapmısınız kalıdırp :artı: bende nassı deişti bu demiştim &#33;&#33; ;;)

Gokhan43

Gokhan43

Üye
wampir , imzanı düzenlemeni istiyorum. ;)

ibonline

ibonline

Üye
ohhhhh be hepinizden kurtuluyorum muhahaha :PP
aslında okullar 12 ay olsun
Yaşasın okullar iyiki varsınız yoksa yiğenimi öldürücektim işyerindeki pc yi oyunla donatmış ondanda kurtuluyorum :artı:
aslında milli eğitim bakanı bizim toprak yani Vanlı onla bi görüseyim okullar ı 12 ay yapsın ne güzel olur puhahaaaa :hoho:
Yaşasın okullar iyiki varsınız

wampir

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by Gokhan43@Sep 11 2005, 03:45 PM
wampir , imzanı düzenlemeni istiyorum. ;)
[post=162833]Quoted post[/post]​

biöle iyimi gökhan43 &#33;&#33; ayrıca kahrolası okullar içinde özür diliyorum herkesden ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt