Okan sürprizi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
seriFBurak

seriFBurak

Üye
    Konu Sahibi
Okan sürprizi
Terim ısrarla istemişti
Galatasaray’la Okan Koç’un yolları iki yıl sonra buluşuyor. Gençlerbirliği’nde oynadığı dönemde teknik direktör Fatih Terim tarafından ısrarla istenen ancak tercihini Beşiktaş’tan yana kullanan sağ kanat oyuncusuyla yapılan görüşmelerin olumlu sonuçlandığı ortaya çıktı. Kartal’da tutunamayıp, önce Konyaspor’a ardından Ankaragücü’ne giden genç futbolcunun, Sarı-Kırmızılı ekibin teklifini kabul ettiği ve parasal konularda anlaşmaya varıldığı bildirildi.

Resmi imza bu hafta
Halen Beşiktaş’ın futbolcusu olan Okan için yapılan bonservis pazarlıklarının da olumlu sonuçlandığı kaydedildi. Siyah-Beyazlı kulübün, Koç’un bonservis ücretini 200 milyara kadar indirdiği ve Cim Bom kanadının bu miktarı ödemeyi kabul ettiği bildirildi. Önümüzdeki günlerde yapılacak son görüşmenin ardından, resmi imzanın atılacağı ifade edildi. Okan, Beşiktaş’taki başarısız performansının ardından Konya ve Ankaragücü’nde de başarılı olamamıştı.

DefectoR

Ben Galatasaray yönetiminin yerinde olsam almazdım. Çünkü Gs hep ikinci tercih olmuştur. Ben Fenerbahçeliyim ama Galatasaray gibi bir takıp alternatif olmamalı, ilk tercih olmalı.
Diğer örnekleri de göstereyim.

Ayhan antepte iken Gs istedi gitmedi şimdi geldi 2. tercih.
Fatih Mallorca'da iken Gs istedi bize geldi şimdi gs yi istiyor...
Şimdide Okan...

Caine

Caine

Üye
ama okan olayı bambaşkadır defector. dediklerinde haklısında ama okanın gs'ye gelmek için tvde ağladığını görmüşdüm. zaten sırf o yüzden bjkde tutunamadı. ben asla o gözle o çocuğa bakmadım... inşallah gelirde kendinide kanıtlar çünkü iyi ve genç bir futbolcu

DefectoR

Originally posted by Caine@Jun 21 2005, 01:56 AM
ama okan olayı bambaşkadır defector. dediklerinde haklısında ama okanın gs'ye gelmek için tvde ağladığını görmüşdüm. zaten sırf o yüzden bjkde tutunamadı. ben asla o gözle o çocuğa bakmadım... inşallah gelirde kendinide kanıtlar çünkü iyi ve genç bir futbolcu
[post=91916]Quoted post[/post]​
Bak o zaman sana ne dicem? Emre olurda bu sene Fenere gelirse ve ilerde tutunamaz takımdan gönderilirse gideceği ilk takım Galatasaray olacaktır. Bu da Galatasaraylı bi adam ama???

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Defector.. :bravo:

the_patriot

Üye
bence aklı hala beşiktaşta, gs onun için bjk nin bir alternatifi, bu zamanda hangi futbolcu gs de oynamak isterki zaten

sanane

sanane

Üye
Originally posted by the_patriot@Jun 21 2005, 10:36 AM
bence aklı hala beşiktaşta, gs onun için bjk nin bir alternatifi, bu zamanda hangi futbolcu gs de oynamak isterki zaten
[post=92044]Quoted post[/post]​
+1 ;;)

SelmanTE

SelmanTE

Üye
herkes

bakın arkadaşlar şunu kabul ediyorum yıldız futbolcu alamıyos çünkü paramız yok
bu kulübü bu hallere qetiren başkan...

ama ii bi futbolcunun birazcık isteklerine cwp werebilirsen o feneri deil GS'yi seçer

Gs we febe arasında kalıpta febeye qiden futbolcular hepsi para için qitmiştir
Sonra futbol hayatı bitmiştir

Alex FB ye qeldiqinde bi iki kez milli tk. çaqrıldı
sonra Adam milli bile olamıyo artık
Çünkü bunlar FB'ye para için qelen futbolcular
Anelka da aynı şekilde....

şunu unutmayın Awrupa'da en kötü zamanımızda bile kalkıp Juve yi yendik

*** amaç kimseyi kırmak deildir

...SAYGILAR...

schweppes

Üye
Originally posted by sanane+Jun 21 2005, 10:38 AM--><div class='quotetop'>QUOTE(sanane &#064; Jun 21 2005, 10:38 AM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-the_patriot@Jun 21 2005, 10:36 AM
[post=92044]Quoted post[/post]​
+1 ;;)
[post=92049]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]
:artı:

seriFBurak

seriFBurak

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by _CoMPuTeRoRiST_@Jun 21 2005, 11:33 AM
herkes

bakın arkadaşlar şunu kabul ediyorum yıldız futbolcu alamıyos çünkü paramız yok
bu kulübü bu hallere qetiren başkan...

ama ii bi futbolcunun birazcık isteklerine cwp werebilirsen o feneri deil GS&#39;yi seçer

Gs we febe arasında kalıpta febeye qiden futbolcular hepsi para için qitmiştir
Sonra futbol hayatı bitmiştir

Alex febe ye qeldiqinde bi iki kez milli tk. çaqrıldı
sonra Adam milli bile olamıyo artık
Çünkü bunlar febeye para için qelen futbolcular
Anelka da aynı şekilde....

şunu unutmayın Awrupa&#39;da en kötü zamanımızda bile kalkıp Juve yi yendik

*** amaç kimseyi kırmak deildir

...SAYGILAR...
[post=92111]Quoted post[/post]​
alex gelmedn once de milli takımda idi hala da ole&#33;haberin yok galiba konfedarasyon kupasında kadro ya alındı ama kendi istegi ile cktı&#33;
anelka genc yasında milli takımda oynuodu&#33;hala soluo o teknik kadro fransa nın basında oldgu surece ben milli takıma gtmem dio&#33;
ayrıca juve işi bizm manc yenmemiz gibidir&#33;
tamamen yedek kadro ile oynamıslardı&#33;dikkatini cekerm&#33;

the_patriot

Üye
alex kadroya hiç çağrılmadıki kendi isteğiyle çıksın :nono: :nono: :nono:

yanlış bilgi vermeyelim,
anelka ise milli takımda oynayan diğer oyunculardan daha iyi değil zaten bundan sonra da giyemez zaten süper yetenekli oyuncular var

seriFBurak

seriFBurak

Üye
    Konu Sahibi
abi sen istedn haberi bulup getrcem&#33;
nie yalan soleyelm&#33;

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...