Öğrencisinin Gözüne İğne Batırdı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
X-LifeHard

X-LifeHard

Üye
    Konu Sahibi
Öğrencisinin Gözüne İğne Batırdı
Böyle öğretmen olmaz olsun. Soruyu bilemedi diye 6 yaşındaki çocuğu kör etti

Hindistan'da soruya cevap veremeyen 6 yaşındaki öğrencisinin gözüne iğne batırarak kör eden öğretmen cinayete teşebbüsten yargılanacak.

Chhattisgarh eyaleti polisinin verdiği bilgiye göre öğretmen, sınıfta bir soruya cevap veremeyen 6 yaşındaki kız öğrencinin sağ gözüne ceza olarak iğne batırdı. Küçük kızın gözünün kör olduğu, öğretmenin Kasım ayında meydana gelen olayın ardından ortalardan kaybolduğu belirtildi.

Polis yetkilisi T.R. Koşima, “gayri insani ve acımasızca bir davranış olarak” değerlendirdiği olayla ilgili gereken tedbiri alacaklarını kaydetti.

Hükümetin, küçük kızın tüm tedavi masraflarını üstlendiği ve polisin öğretmeni bulma çabalarını artırmasını istediği belirtildi.

• Beğen
Tepkiler: Godfather

Godfather

Godfather

Üye
:(:( ne piskopatlar var be o adam burda olacaktıki:box yiyosa banada batırsın:@

catalfleg

catalfleg

Üye
yazık kucucuk cocuk ya güçleri anca onlara yetıyor zaten :@:@

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
bu kadar da olmaz...

Da®kness

Da®kness

Üye
Ne dengesiz insanlar var yahu :@

rafi1994

rafi1994

Üye
Bu öğretmenlerinde bazılar melek gibi bazıları şeytandanda beter keşke şu şeytan olanlarını cehenneme postalayabilseydik yaw

alcatraz1907

alcatraz1907

Üye
oha ya 6 yasındaski çocuğa böle yapıoo nasıl öğretmen bu ya

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
Bu öğretmenlerin ıslah edilmesi lazım.Ülke şartlarına göre Aldıkları maaş oldukça iyi (birileri çıkıp ötmesin bende öğretmen çocuguyum ve Asgari ücretle karşılastırma yapın halinize dua edin) Yılda ortalama 3.5 ay tatil.Haftasonları dahil değil.Sabah 8 öğle 1 mesai azdıkça azıyorlar az mi dovmedi burdakiler bu yüzden öğretmen?

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
Bu öğretmenlerin ıslah edilmesi lazım.Ülke şartlarına göre Aldıkları maaş oldukça iyi (birileri çıkıp ötmesin bende öğretmen çocuguyum ve Asgari ücretle karşılastırma yapın halinize dua edin) Yılda ortalama 3.5 ay tatil.Haftasonları dahil değil.Sabah 8 öğle 1 mesai azdıkça azıyorlar az mi dovmedi burdakiler bu yüzden öğretmen?
yaa kardeşim nerden çıkarıyorsun 3,5 ay tatili bilmeden konuşma..ikincisi hep öğretmen mi suçlu annesi babası terbiyeyi vermez kabak öğretmenin başına patlar..sana daha çok şey söylerim ama uzatmıyorum sen öğretmenlerinden baya çekmişe benziyorsun..öğretmen olup nasıl en iyi öğretmen olunur göstereceksen yolun açık..asgari ücret alanlarda okuma hakkına sahiptiler..

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
yaa kardeşim nerden çıkarıyorsun 3,5 ay tatili bilmeden konuşma..ikincisi hep öğretmen mi suçlu annesi babası terbiyeyi vermez kabak öğretmenin başına patlar..sana daha çok şey söylerim ama uzatmıyorum sen öğretmenlerinden baya çekmişe benziyorsun..öğretmen olup nasıl en iyi öğretmen olunur göstereceksen yolun açık..asgari ücret alanlarda okuma hakkına sahiptiler..

1 temmuz 1 eylül sana 2 ay (resmi tatil zamanınız)
sömestır (şubat) tatili 2 hafta en az 2 haftada bayram tatili etti sana 3 ay 19 mayıs ,29 ekim,10 kasım (yarım veya tam gün yas günü tatili nasıl birşeyse) ve şehirlerin kurtuluş günleri(adana 5 ocak gibi) kabaca 3.5 aya tatil.Suçlu annesi-babasıysa gözüne iğnemi sokmak gerekli?Öğretmen olmak bu ülkede artık muhendis olmaktan zor.Ecevit zamanında lise mezunlarını torlayıp toplayıp hoca yaptılar başımıza kaktılar Benim 7 göbek sülalemin yarısı öğretmen iniğinizi ciciğinizi hep bilirim öğretmenlerin.Ücretle beraber aldıgınız maaş 2Bin sınırına dayanıyor.Tekrar söylüyorum azdıkça azıyorsunuz.Gücünüz 6 yaşındaki bebelere yetiyor.Sıkıyorsa hükümetede aynı oranda tepki gösterinsenize? 2.5+2.5 maaş bile çok size bu dünya sizede kalmaz bizede.gücünüz ancak not ile elinizdeki deynekte.Yetiştirdiğiniz insanlar ya kafayı sıyırıyor yada bu ülkeye düşman oluyor.Akıllılar zaten terk ediyor (genel olarak soyluyorum tabiki)

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
dünyanın her yerinde eğitim sistemi böyle..yazın çalışılmaz..sende biliyorsun..o çocuklar bize gelene kadar zaten her türlü ahlaksız davranışı kazanmış..eskiden ne tv ne bilgisayar ne radyo ne telefon vardı..ayrıca öğretmen kutsal görünürdü..öğretmene çok saygı vardı..eti senin kemiği benim denilirdi..o kadar da dayak atılmazdı..şimdi ise tam tersi ne saygı var ne kutsallık adam öğretmene güvenmiyor..evde zaten yükleyebildiği kadar kötü ahlakı yüklemiş ve çocuğuyla ilgilenmiyor..ne yapacaksın? dışardan sana öyle kolay geliyor..ağzına almışsın maaşınız şöyle maaşınız şöyle bizim maaşımızla bir sorunumuz var konusu geçmedi..konu öğrencilerin ahlaksızlığı kardeşim seni ben bizim okula 1 saat derse davet ediyorum gel dayanabilecek misin acaba? ayrıca değnek falan kullanan öğretmen yok zaten devir değişti artık serseriler öğretmenleri dövüyorlar..en çok tartaklanan öğretmenler...bu da toplumun ne kadar yzlaştığını gösterir..

catalfleg

catalfleg

Üye
Polemik yaratılacak konu yok.. Tartışmayın boşa herkes kimin ne oldugunu bılır derecede ;);)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...