Öğrencilere ders icin verilen internet


ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar öğrenciler için uzaktan ders için verilen internet kullanımı nedir her yerde geçerli yoksa sadece ders verilen yerdeki geçerli benim çocuklar büyüdü ders filan yok yani
 
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Güzel düşünülmüş kampanya eğitim için harcayıp kullanalım başka şeyler için başka kampanyalar mevcut.
 
  • Sevdim
  • Beğen
Tepkiler: fatihmentes ve TheNightMare.

Benzer Konular

yeumyang
Cevap
0
Görüntüleme
143
yeumyang
gonyalı
Cevap
0
Görüntüleme
33
gonyalı
Kavalcılı Köyün Faresi
Cevap
17
Görüntüleme
538
Kavalcılı Köyün Faresi
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt