Öğrenci Topluluğu

manax

manax

Üye
    Konu Sahibi
Merhaba arkadaşlar,
Lise son sınıf öğrenicisiyim . Bir öğrenci topluluğu kurmak istiyorum . Topluluğun temel amaçları öğrencinin sosyal ve eğitim ihtiyaçlarını karşılamak / masrafları minimum seviyeye ulaştırmak . Ancak bu konu hakkında çok bilgim yok . Prosedür kısmı nasıl gelişir ? Gayri resmi olarak bu faliyeti gerçekleşmesi mümkün müdür ? Daha sonra klüp olarak gençlik merkezinde faaliyet gösterebilir miyim ? Çeşitli iş yerleri ile görüşüp öğrenciye indirim yapılmasını sağlayıp bir topluluk kartı aracılığı ile bunun devamlılığını sağlarsam bu işlemi gayri resmi yaptığım için bir cezası olur mu? Bilgisi olan olan arkadaşlar yardımcı olursa çok makbule geçecektir. Çok teşekkürler
 
Efe Yakup Karahanlı

Efe Yakup Karahanlı

Moderator
Dernek kur. Resmi olur kafan ağrımaz.
 
manax

manax

Üye
    Konu Sahibi
18 yaş altı prosedür çok ağır dediler daha çok kafa ağrıtır
 

lvnt34

Üye
Dernek paralarını çalarız
 
İhtiyar.

İhtiyar.

Üye
Zor gibi kardeşim bu devirde ..
 
maxirabit

maxirabit

Üye
Boşver bizde o yaşlarda aynştayn gibi olurduk, bilirim liseliyken hayalleri, bizde yok şunu yaparız bunu yaparız dedik ama hiç birisini yapmadık onların :D

28 yaşına geldik iş güç derken hepsi hayallerde kaldı, gerçegi çok farklı :D
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt