Ogg Convert için Program

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zero

Zero

Üye
    Konu Sahibi
Ogg Convert için Program
Vuplayer ile convert işlemi nasıl yapılır????

-Menu'den Addfile(s) Tıklanarak İstenilen dosyalar seçilir
-Yüklenen dosyaların Alttaki Playlist'te gözükmesi gerekir.. (Untitled Başlığı altında)
-Liste tamamlandıktan sonra "Menu"den "ConvertAudio" seçeneği çalıştırılır...
-Çıkan listede Şarkıların tamamı veya istenenler kutucuklardan işaretlenir
-"Output Location" Kısmından convert edilen şarkıların kayıt yeri belirlenir
-"Output format" Seçeneğinden "Oggvorbis" seçilir
-"Configure" Butonundan kalite ayarı yapılır "Quality -0.02 -0.04 olabilir...
bu değerler 128 Kpbs Mp3 dosyasını yaklaşık 56-64 Kpbs (vbr) ogg şarkıya çevirir
48-64 Kpbs arası yeterli bir değerdir.. Ortalama bir şarkı 1,6-2 Mb tutar
Herhangi bir kalite kaybı olmaz

TonyukuK

TonyukuK

Üye
VuPlayer için Link varmı?? :)

Zero

Zero

Üye
    Konu Sahibi
Diğer başlıkta var (OGGPLAYER MUTLAKA)

TonyukuK

TonyukuK

Üye
oke eywallah.. ;)

jaydee

jaydee

Üye
tamamda verdigin linkten cektim programı player diye bisi acıldı ne menu var ne addfile linkte bi hatamı var

porti

Üye

swedeniz

swedeniz

Üye
hocam peki ses bozuluo mu

kepche

Üye
bende birde all convertor die program var direk dosyayı seçiyon convert to OGG dion bittti

Zero

Zero

Üye
    Konu Sahibi
Link çalışmıyorsa birde şunu deneyin

Ayrıntılı yazdım ama yine anlaşılmamış galiba. Her programın bir "FILE" menüsü vardır..Bahsettiğim seçenekler bu menüde
Ayrıca Programda + işaretini tıklarsan da aynı işi görür.. (dosya ekle)

Mutlaka "Vuplayer kullanmanız gerekmiyor" Tavsiye etmemin nedeni Denediğim birkaç program arasında en iyisi olması.. Daha iyileri de vardır mutlaka..

-Hızlı ve sorunsuz convert ediyor..
-Freeware
-Convert ettiğiniz dosyalara MP3 benzeri Şarkı,Albüm,Artist bilgilerini girerseniz bu bilgileri aynen Tel'deki Player'da görebilir ve şarkıları çeşitli kriterlere göre(Ad,Albüm,Artist) sınflandırabilirsiniz.. Her program bu bilgilerin girilmesini sağlamıyor yada Tel'deki Player girilen bilgileri tanımıyor..

yzbey

Üye
ustad verdigin yaralı bilgiler için cok tesekkurler

senin sayende artık mp3 ler yarı boyutuyla dinliyom ve bozulmadan

Allah senin gibileri basımızdan eksik etmesin!

necxman

necxman

Üye
Ben bu programı bilgisayara kurdum 1 ad mp3 parçayı 5mb convert ettim ogg ye 2mb düştü.6600 a gönderdim ama bilinmeyen dosya biçimi dedi.Acaba ogg formatını okumak için başka bir dosya daha mı yüklemek gerekiyor.

Gokhan43

Gokhan43

Üye
arkadsım onun icin telefona oggplayerı yuklemen gerek..ok..

realover

Üye
ben oggplayerı daha önce yüklemiştim.sonra bi convert programıyla mp3 ümü ogg formatına çevirmiştim.boyutu aynı kalmıştı ben nerede hata yaptım?

Gokhan43

Gokhan43

Üye
pcdeki converterda eger vuplayerı kullnıyorsan configureden -0.02yi sec ki dussun boyutu.ok..

realover

Üye
programın adını hatırlamıyorum.

interwap

Üye
Çoğu kişide Nero6 mevcuttur. Eğer kullandığınız kısıtlı sürüm değilse Convert programı var. ogg,mp3,mp3pro,mp4,aiff,wav,vqf...
ancak ogg çevirirken goldwaveye göre yavaş. sanırım bu kaliteli çeviri için olabilir. birdeşarkının sonundan 2sn kadar kesiyor.
Neroya yeni bileşenler yükleyerek smartmovie için videolar bile hazırlayabilirsiniz.
zilsesi yapmak içinde ses aracıda mevcut.

hyucek

hyucek

Üye
nero bileşenleri icin verebileceğin bi adres var mı?

Zero

Zero

Üye
    Konu Sahibi
Nero normalde demo olarak kurulur. İnternette ****** veya ******'leri çok kolay bulunuyor. ****** girip program full olduğunda pek çok araç açılıyor. Video için "nero vision" indirip kurmak gerek..

psycopat77

Üye
:artı: saol ogg convert cok ısıme yarıycak VUuuuuplayer :artı:

Epic

Üye
arkadaşlar bir mp3 dosyasını ortalama kaç dakikada convert ediyorsunuz..benim baya uzun sürüyor (1-2 dakika kadar bir mp3 dosyası için) kullandığım program dbpoweramp music converter..eğer daha hızlı kayıt yapıyorsanız bahsettiğiniz dosyayı çekeceğim de..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt