Ogame

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

snrers

Üye
    Konu Sahibi
Ogame
arkadaslar bu deki oyun nasıl bişey ben çözemedim ya

ozzzy

ozzzy

Üye
baba bence en zevkli oyun strateji sewiosan bi dene çünkü sende bilirsinki bi oyunu multiplayer olarak oynamak singledan kat kat daha fazla zevk verir ve ogamede 50.000 kişi olduğunuda düşün
oyunu oynamak basit bazı belli kurallar içinde herşeyi öğrenirsin detaylı bilgi için ogame forumlarına bakabilirsin

snrers

Üye
    Konu Sahibi
aga eyvallah sagolasın ama ben şifre aldım ogamede kabul etmiyo maile gelen şifreyi sen ilk basta yasadınmı böyle bir sorun

angelus_34

angelus_34

Üye
kesinlikle katılıyorum ogame manyak bi oyun bende üyeyim ve hiçbir sorunla karşılaşmadım sen ismini yazdığından emin ol yanlışlıkla gezegen ismini filan yazmayasın

snrers

Üye
    Konu Sahibi
ok birde ona bakayım

angelus_34

angelus_34

Üye
dostum sen hangi ewrendesin ben 15 teyim

snrers

Üye
    Konu Sahibi
ben oturum acamadım

angelus_34

angelus_34

Üye
dostum sen bi daha üye olmayı dene istersen gel ben 15. evrendeyim AnGeLuS gezegenimin adıı hem sanırım yenisin beraber bir ittifak kurabiliriz

snrers

Üye
    Konu Sahibi
ok hemen

ya birde bu üyelik yaparken gezegen adı istiyo benim kendi gezegenim mi olacak

angelus_34

angelus_34

Üye
dostum bir gezegen ismi bir de kullancı adın olacak kullanıcı adın sabit ama gezegen ismin değiştrirebilion herhalde ewet sana bir gezegen weriolar ve sen çeşitli yollarla kendini geliştiriosun

snrers

Üye
    Konu Sahibi
bak yine aynısını yaptı kullanıcı adı yanlıs yada aktive edilmemiş diyo

angelus_34

angelus_34

Üye
alla alla biz arkadaşlarla 3 kişi oynuoz ewde 3 bilgisayar war hiçbirimizde ööle bir sorun wermediii tabi elemanalr farklı evrenlerde aynı ip den dolayı almıooo hepimiz farklı ewrenlerdeyiz yane

snrers

Üye
    Konu Sahibi
aga evren 9 a üye oldum yane otomatik attı beni oraya ama kullanıcı adı yanlısyada aktifleştirilmemeiş diyo ya bak cok merak ettim şimdi cok mu heyecanlı oyun

angelus_34

angelus_34

Üye
walla çeşitli yönlerle kendini geliştiriosun strateji oyunu ama online olarak bayaa bi kişinin oynadığı bir oyun aynı ewrendeki insanlara saldırıonn sawaş gemileri yapabilioon metal kristal ve döteryum madenlerin war bunları sürekli geliştirmek zorundasın tabiii bi de enerji olayı war enerji santraller yapıooon kendine göööre bi sawunma ağı kuruosun buna benzer şeyler işte

snrers

Üye
    Konu Sahibi
aslında bilgisayarda oyun filan oynanam fazla ama online sratejide güzel olur tabi neyse ben birde yarın deniycem tesekkur ederim verdigin bilgiler için sagolasın ogame hakkında tekkrar konusuruz senle
msn: [email protected]

teenwolfx

Üye
Ogame de Maxicep ittifakı kurmaya ne dersiniz bende yeni başladım sayılır.

snrers

Üye
    Konu Sahibi
ben kurdumda nasıl oynanıyo daha onu bilmiyom ya

teenwolfx

Üye
sol tarafta ki menülerde ittifaklara tıkla ve ittifaklarda ara kısmına Maxicep yaz benim kurduğum ittifaka katıl

snrers

Üye
    Konu Sahibi
ama bulamıyor ki yok öle bir ittifak

teenwolfx

Üye
ben şu anda o ittifaka üyeyim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt