Özür diliyorum. :( Tekrar konu açıyorum. Size anlatacaklarım var.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
melih06628

melih06628

Üye
    Konu Sahibi
Özür diliyorum. :( Tekrar konu açıyorum. Size anlatacaklarım var.
Tekrar konu açıyorum. Sizlerden özür diliyorum. Size anlatacaklarım var;

1) İlk önce sözlerime benim söylediklerim yalan değil! Ben tails'im demek ile başlamak istiyorum.

2) Kısa ve öz anlatacağım. Sizinde vaktinizi almak istemiyorum.

Ben tails adlı hesabımı açamayınca melih06628 adlı hesaba yeni e-mailimle kaydoldum. Tails adlı hesabım [email protected]'a kayıtlıydı. (Değiştirilmeden önce.) (inanmıyorsanız mailimi verebilirim). Neyse, sonra Ozan abi'ye PM attım. Durumu anlattım. O'da [email protected] üzerine kayıtlı dedi. (bunada inanmıyorsanız bunuda veriririm). Mail blackclaw ile başlıyordu. blackclaw benim çok sevdiğim iyi bir arkadaşımın internet nick'iydi. (inanmıyorsanız web adresini vereyim: blackclaw.tk internet adresi adıda ilker çekindiğimiz resimlerde var).

3) Bu olaydan sonra arkadaşımla tartıştım ve onunla küstük konuşmuyoruz!

4) Kaydol'duktan 1 gün sonra kim girdi bilmiyorum. Ama ben mail adresimi yazdım ve şifremi istedim
[email protected] adlı mail'ime "Tanımlanamayan bir E-Mail adresi verdiniz. Lütfen geçerli bir E-Mail adresi vererek tekrar deneyin, yada Yönetici ile irtibata geçin." diye bir yazı yazdı. Ben de Yönetici link'ine tıklayıp. Ne olduğunu yazdım. Yardım edin dedim ama cevap gelmedi :( . (ondan sonra Negative' e PM atmıştım. )

5) Daha sonra Salih abi'ye telefondan mesaj attım. Durumu anlattım. Negative sadece kodu sıfırlar gibisinden msj çekti bana. Kısacası yardım gelmeyince bende sesimi sizlere duyurmak için konu açma ihtiyacı duymuştum.

6) IP hakkında tam olarak ne oluyor bilmem ama ben çoğunlukla hesabımı kendi bilgisayarımdan açıyordum. Nadir en internet cafe'ye gittiğim zaman açıyordum.

Eğer hala bana inanmıyorsanız. Artık son çare Salih abi'me ve Hakan (firrari) ye beni sorun. Maxicep Ankara buluşmasında buluşmuştuk. Bilgisayarımda resimleride var. Eğer bana inanmadıysanız bir daha bu siteye girmem merak etmeyin.
İyi Forumlar.

Bu arada
TuRkiShCowboy ben sana yalan söylemedim. :(

Dwyane_Wade

Üye
:hmmm

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
Ben sana inanıyorum kardeşim rahat ol sen :) Kanıt yok belki ama içimden sana inanmak geliyor

melih06628

melih06628

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkür ederim.:sarıl:

Catty

Catty

Emekli Yönetici
Tuhafsn

Dwyane_Wade

Üye
Açıkçası ben de birşey anlamadım anlattıklarından..

hakan.c

hakan.c

Üye
arkdadaş haklı...
inşallah melih en kısa sürede normal (tails) hesabına kavuşursun..

Catty

Catty

Emekli Yönetici
Neden kendinle ilgili bir olayı Site Hakkında bölümüne açıyorsun , lütfen bu tip şeyleri göz ardı edip işi zorlaştırma..Sana inanılmasını istiyorsan, bizlere hareketlerinle yardımcı olmalısın..Bu konunun yeri burası değil !

melih06628

melih06628

Üye
    Konu Sahibi
Neden kendinle ilgili bir olayı Site Hakkında bölümüne açıyorsun , lütfen bu tip şeyleri göz ardı edip işi zorlaştırma..Sana inanılmasını istiyorsan, bizlere hareketlerinle yardımcı olmalısın..Bu konunun yeri burası değil !

Peki, tamam özür dilerim. Ama nereye açayım? Uygun olarak burasını gördüm. Eğer işinizi zorlaştırdıysam özür dilerimm...

--------------- Ekleme ---------------

arkdadaş haklı...
inşallah melih en kısa sürede normal (tails) hesabına kavuşursun..

İnşallah... Saol

Catty

Catty

Emekli Yönetici
Bizim işimiz zorlaşmadı, sadece konu yeri yanlış ve bunu az çok kestirmen lazım.

EroL

EroL

Emekli Yönetici
ya bilal adam şifrem çelındı diyor işte nereye açsın konuyu bütün adminler görsün yapılanlardan ben sorumlu değilim diyor yani. Senin catty şifren çalınsa sen ne yaprsın. tabi kendini arkadaşın yerine koy

Catty

Catty

Emekli Yönetici
Ben gayet tabii empati yapmasını biliyorum...
Arkadaşın bu tutumu yanlış , bunu yönetime de anlatabilir Ö.M yoluyla...Ulu orta buraya açmasını yanlış buluyorum bu benim düşüncem ve neden buraya açtığını merak ediyorum , hadi açacaksın Gereksiz Mesajlar bölümüne aç...Ha benim şifrem çalınmaz çok uzun ve bana özel..Çalınsa bile asla konu açmam özelden hallederim...Umarım açıklayıcı olmuştur.

melih06628

melih06628

Üye
    Konu Sahibi
Ben gayet tabii empati yapmasını biliyorum...
Arkadaşın bu tutumu yanlış , bunu yönetime de anlatabilir Ö.M yoluyla...Ulu orta buraya açmasını yanlış buluyorum bu benim düşüncem ve neden buraya açtığını merak ediyorum , hadi açacaksın Gereksiz Mesajlar bölümüne aç...Ha benim şifrem çalınmaz çok uzun ve bana özel..Çalınsa bile asla konu açmam özelden hallederim...Umarım açıklayıcı olmuştur.

Özel mesajlardan yardım istedim Ozan abi'ye PM attım. Diğer üyelere atamıyorum çünkü 50 msj aşağı olduğu için. Salih abi'nin cep numarası vardı sms attım ona da. Yapacak başka bir şeyim kalmadı...Ayrıca yönetici ile irtibata geç kısmında bornova-izmir'e mail bile attım. Konu'yu açmadan önce. Cevap gelmedi. Sen olsan hala açmazmıydın?? Hakkını aramazmıydın??

Catty

Catty

Emekli Yönetici
Açmazdıııımmm ;)
Attığın Mailler sadece Negative tarafından görülüyor...Ve Negative meşgul olabiliyor ve geç yazıyor, senin yaptığın sabırsızlık..:)

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
Bilalciğim karışmayında çocuk işini halletsin..yöneticiler bakar olaya..tailsi ben de hatırlıyorum birkaç kez yardımcı olmuştum..fakat bu olay hakkında hiçbir bilgim yok..

melih06628

melih06628

Üye
    Konu Sahibi
Açmazdıııımmm ;)
Attığın Mailler sadece Negative tarafından görülüyor...Ve Negative meşgul olabiliyor ve geç yazıyor, senin yaptığın sabırsızlık..:)

Tamam kabul ediyorum sabırsızımdır. :) Ama sesimi duyurmak istedim. Çünkü o hesabın bende manevi değeri var. 2007'de kaydoldum. O zamandan bu zamana kadar ne mutluydum. Maxicep'e girmekten zevk duyuyordum...Benim için değerli çünkü hiç bir forumda bu kadar iyi hissetmedim, bu kadar sosyal olmadım internette. Arkadaşlar ben kapatıyorum. Yarın dil ve anlatım sınavım var. Tekrar yapmam lazım.
Kendinize iyi bakın. İyi akşamlar...

--------------- Ekleme ---------------

Bilalciğim karışmayında çocuk işini halletsin..yöneticiler bakar olaya..tailsi ben de hatırlıyorum birkaç kez yardımcı olmuştum..fakat bu olay hakkında hiçbir bilgim yok..

5800 express-music Telefon hakkında. Gerçekten iyi bir telefon. Telefon hakkında yardımcı olduğun için teşekkürler bu arada. Süper telefon :oke:

Catty

Catty

Emekli Yönetici
Sabırlı ol , Yönetim ile irtibatı kesme..Farkındaysan senin üyeliğin hakkında en ufak olumsuz birşey söylemedim.Bilakis açılmasını istediğim için çırpınıyorum..Ama banane ya..

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Tails veya varils hiç farketmez. Bununla ilgili araştırdığımda herhangi bir kanıt bulamıyorum. Size inanmamı gerektirecek elimde somut bir veri yok. Dolayısıyla söylediklerinizle işlem yapmamız mümkün değil.

Eğer tails nicki kullanılırsa haberimiz olur, bir daha yeni konu açmamanızı ve yeni nickinizle devam etmenizi tavsiye ediyorum. Keza hergün 1 konu bununla alakalı hoş olmuyor. Ha tails ha melihxxx ne farkeder?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt