Özledim be sizi :))

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MasteLaa

MasteLaa

Üye
    Konu Sahibi

okuduğun şeylere kendinden birşeyler kat öyle oku eğer okuduğun birşeye ders gözüyle bakarsana ezber gözüyle bakarsan zaten yapamazsın yapsanda unutursun kafanda canlandır hayalgücünü kullan ve kafanda başka birşey olmasın
Aynen öyle verimli çalışmadıktan sonra 7 saat de çalışsan bir faydası olmaz :)

doctorrr

doctorrr

Üye
star bey fem yayınları mat. 2 alıyorum sence hangisini alıyım esen 11 geo alıcam bide :bilmm

• Beğen
Tepkiler: MasteLaa
MasteLaa

MasteLaa

Üye
    Konu Sahibi
star bey fem yayınları mat. 2 alıyorum sence hangisini alıyım esen 11 geo alıcam bide :bilmm
Esen yayınları iyi kardişim yani ben seviyorum :) Mat için de Karekök veya Fem iyidir :) Bir de YGS için de Güvender 3 lü set var matematik o güzel.

• Beğen
Tepkiler: doctorrr
doctorrr

doctorrr

Üye

Esen yayınları iyi kardişim yani ben seviyorum :) Mat için de Karekök veya Fem iyidir :) Bir de YGS için de Güvender 3 lü set var matematik o güzel.
karekökü geç zor o :D ileride başlıycam ona :D esen tamam fem tamam güvendere bakıyım yarın :op:

• Beğen
CABBAR

CABBAR

Üye
Kültür yayınlarını asla es geçmeyin. Ben hazırlanırken o çok kaliteliydi

doctorrr

doctorrr

Üye
onda iş yok be abi :dry: ama sağol :op:

doctorrr

doctorrr

Üye
bilmiyorum abi :hmmm şimdi fem körfez fdd karekök esen güvender...

Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
Hoş geldin Sultan Mehmed'im.:kıskıs:

• Beğen
TheMadness

TheMadness

Üye
of benim kafam almıyor artık dersleri :züü: eskiden çalışırdım fakat şimdi çalışsamda etki etmiyor, kafam ezber yapmıyor, bi' okuduğum yeri anlamak için 50 kere okumam gerekiyor (ve kafam ısınıyor + yinede anlamıyorum) :agla2: napcam ya...

kafan ısınıyorsa underclock yap :ehe

• Beğen

cukuleaks

Üye
Bende giremiyorum ya :) İstanbul teknik ünisi veya odtü için günlük 5 saat felan lazım :) Bende yazılım mühendisliği istiyorum inşallah :)

• Beğen
MasteLaa

MasteLaa

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: Cihanî Sultan
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt