Öyle bir çıkmazdayım ki...

Sponsorlu Bağlantılar

MrTech

MrTech

Üye
    Konu Sahibi
Öyle bir çıkmazdayım ki...
Ne yapacağımı şaşırdım.Çözüme ulaşmaya her çalıştığımda başım beladan çıkmıyor.En iyisi inzivaya çekilmek diyorum ama ya sonrası ? Okumayı bırakmaya kadar gidecek çünkü olmuyor,yapamıyorum.İçim rahat etmiyor.Notlarım iyi olmasına rağmen yapamıyorum.Okumayı bırakıp çalışsam.Örneğin önümüzdeki sezon dışardan akşam lisesine yazılsam zor olur mu ? Lütfen yardımcı olun bana bu konuda :(

mimaran

mimaran

Üye
Seni bu kadar çözümsüz geleceğini kenara koymana sebep olan sorun ne ki böyle cellallenip okulu bırakmaya inzivaya çekilmeye karar verdiriyor.

jailbroken

jailbroken

Üye
Büyük ihtimalle maddi sıkıntı. ..

ismail

ismail

Üye
Yaşar dayanabildiğinin son yerine kadar gitmen gerek..Üniye geçince rahatlarsın ama üniye geçinceye kadar dayanman gerekcek

• Beğen
Tepkiler: beytullah6767, OttomaN TigeR ve Invoke
nokia_belle

nokia_belle

Üye
Aklını çelen arkadaslarindan kurtul ki,hayatinda bir yön çizmeye başlarsın

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR
MrTech

MrTech

Üye
    Konu Sahibi
Aklını çelen arkadaslarindan kurtul ki,hayatinda bir yön çizmeye başlarsın
Adamlarda o kadar güç var ki abim hocalar bile korkar olmuş.Uzaklaşıyorum,muhattap olmuyorum.Gene beni bir şekilde buluyorlar.

nokia_belle

nokia_belle

Üye
Adamlarda o kadar güç var ki abim hocalar bile korkar olmuş.Uzaklaşıyorum,muhattap olmuyorum.Gene beni bir şekilde buluyorlar.
işin gerçek yanı sonuna kadar bile okumadim ama asil gercek yanı dedigim gibi sizin arkadas cevreniz size katki katacak tipte degilde,köstek olma derdinde

• Beğen
Tepkiler: MrTech
İbrahimEsşiz44

İbrahimEsşiz44

Üye
benim ortaoklda 3 şerefsiz arkadaşım vardı derslerim iyiydi taki onlar hayatıma girene kadar şimdi ortaokulu kopyayla bitirdim açıktan okkuyom

reaurora

reaurora

Üye
böyle şeyleride dert ediniyorsunuz ya. sen sıkıntı görmemişsin arkadaş

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
1 önce bismillah de ve zaman harcayan her nesne ve insandan uzak dur. Gerekirse mekan değiş .
2. Zorluk görmediyseniz etrafa bak hastanelere git bak gor. Olgun biriyle sohbet et.
3. Hedef belirle plan çiz. Güven tazele . Geleceği düşün . Kimse gelip cebe para koymaz tecrübe ve olgunluk eğitim. Mücadele paraya dönüşur.

• Beğen
Tepkiler: _RYUK_