öenrilerinizi bekliyorum arkadaşlar

• 7 Mart 2013
  • 394 Okunma
  • 9 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. TOSHIBA L850-171 CORE İ5 2450M-2.50GHZ-8GB DDR3-1TB-15.6"-DVDRW-2GB HD7670M-BT-WIN8
    bu leptopu alabilirmiyim nasıldır sizce pes 2013 sorunsuz oynayabilirmiyim

Yazan: ca_sus
  2. Şunu belirtiyim pes 2013 ün sistem gereksinimleri öyle ahım şahım birşey değil. Stabil çalışan bir laptopta bile oynanabilir. Söylediğin Toshiba gayet güzel ve gayette iyi kaldırır pes 2013ü fakat Toshiba nın işlemcisi 2.nesil. benim önerdiğim laptopta 3.nesil ve Toshibanın ekran katı HD7670 benim önermiş olduğum laptopta GT635m. Şunu sen bi incele.

Lenovo IdeaPad Z580 59-352524 8GB Notebook , laptop , notebook fiyatları , laptop , laptop fiyatları , notebooklar , notbook

3. eyvallah hocam ben toshıba düşünüyorum ama toshiba olarak bana önereceğin bir bilgisayar olursa daha iyi olur

4. fiyat aralığın nedir

5. Bence Lenovo gayet iyi. Toshiba sadece isminden kazanıyor. Daha ucuza daha iyi cihazlar bulman mümkün.

esatkral bunu beğendi.
  6. Anıl gayet haklı Toshiba güzel ürünler üretiyo ama izlediği yol ''Yüksek fiyat Düşük performans''

ANIL bunu beğendi.
  7. yorumlarıniz için sağolun arkadaşlar fiyat aralığı en fazla 1750 felan yani

8. Gayet iyi bir bilgisayar. Lenovo dan eksiği yok hatta fazlası var.
    Not: Asus un son modellerinde Çift soğutucu var oyunlarda ısınma sorununu birebir çözmüş bir markadır Asus. Kaliteli mal.
    Alırsan eğer şimdiden hayırlı olsun.
    :oke:

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
19/09/2018 - 12:21