Önerileriniz ve Yorumlarınız Nedir ?

Sponsorlu Bağlantılar

ByEmre221

ByEmre221

Üye
    Konu Sahibi
Önerileriniz ve Yorumlarınız Nedir ?
Selam maxicep sıkılanları , evet sıkılanları dedim genelde vakit geçirmek isteyen ve ya sıkıl kişiler forumun bu kısmına göz atar :halay3: Hemen konuya geçeyim yeni bir blog açtım ve içerisine aklıma gelen her türlü konuda bir şeyler eklemeye devam ediyorum yani blog bir konu üzerine değil de bir çok farklı konuyu barındırıyor daha yeni açtığım için içerisi pek dolu değil ama iki üç günde bir yeni yazı ekliyorum . Yorumlarınızı ve önerilerinizi yorumlara bekliyorum ( site içide her hangi bir konunun altına da yorum yapabilirsiniz sevinirim :bigstar: Esen kalın arkadaşlar..

Bağlantı vermeyi unuttum :ah

Son düzenleme:

ByEmre221

ByEmre221

Üye
    Konu Sahibi
güncel yeni yazılar ekledim :good:

PALA.

PALA.

Üye
Bloğunuz hayırlı ve uğurlu olsun...
Öneri ve yorumlarımızla ilgileniyorsanız, şahsi düşüncem warez siteleri gibi ücretli yazılımların aktivasyonlarını paylaşmayın...
Tabi ki bu sizin fikrinize kalmış. Emek verip hazırladığınız konuyu, başkasının gelip de kopyala - yapıştır yapmasına benziyor.
Bunun haricinde paylaşımlarınız güzel, başarılarınızın devamını dilerim...

• Beğen
Tepkiler: ByEmre221
ByEmre221

ByEmre221

Üye
    Konu Sahibi
Bloğunuz hayırlı ve uğurlu olsun...
Öneri ve yorumlarımızla ilgileniyorsanız, şahsi düşüncem warez siteleri gibi ücretli yazılımların aktivasyonlarını paylaşmayın...
Tabi ki bu sizin fikrinize kalmış. Emek verip hazırladığınız konuyu, başkasının gelip de kopyala - yapıştır yapmasına benziyor.
Bunun haricinde paylaşımlarınız güzel, başarılarınızın devamını dilerim...
Aa evet aslında ben de arada kaldım yakın zamanda aktivasyon kodlarını kaldırıcam eğer isterse kullanıcı kendi bulur öyle ***** yapar sağolun teşekkür ederim

• Beğen
Tepkiler: PALA.
PALA.

PALA.

Üye
Aa evet aslında ben de arada kaldım yakın zamanda aktivasyon kodlarını kaldırıcam eğer isterse kullanıcı kendi bulur öyle cra ck yapar sağolun teşekkür ederim
Anlayışınız için teşekkürler. Yazınızın amacı, format sonrası işlemler... Zaten böyle aktivasyon isteyen warez sitesinden indirir.

• Beğen
Tepkiler: ByEmre221

Üst Alt