Önerii Kulaklık Alıcaam

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ulysseus

Ulysseus

Üye
    Konu Sahibi
Önerii Kulaklık Alıcaam
Arkadaşlar bayramdan sonra kulaklık alıcam. Kulakiçi tabiki :D Ee şimdi yüksek ses vericek. Yani Nokia'nın standart kulaklıkları gibi değil. Ondan daha fazla ses vermesini istiyorum. :tebessüm: Ha birde bass olması lazım. Benim için en önemli şeylerden biri. Bass'ı da iyi olursa çok sevinirim valla :D Bu arada Max. 170 TL'yi geçmesin :)

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
urbanearslar fena değil aslı bass istediğin için beats tour derdim ama bütçeni biraz artırman gerekir

aleranol

aleranol

Üye
kulak içi demek istemiş. Eğer çok uçmak istemezsen philips o neillin kulak içi bir kulaklığı var one bak 60-70 lira ama iyi ses veriyordu. Şimdi hep philips oneill diyorum kulaklıkta ama bu fiyat aralığında gördüğüm denediğim en iyileri bunlardı eğer yanlışsam düzeltin. Birde candidskull vardı ilginç bir kulaklık ama sesi iyi.

Ulysseus

Ulysseus

Üye
    Konu Sahibi
kulaklık alcam diyorsun

kulak için olmayan kulaklıkda mı var :hmmm
Kulak içi o :D

- - - Eklendi - - -

urbanearslar fena değil aslı bass istediğin için beats tour derdim ama bütçeni biraz artırman gerekir

Beatsler iyidir. Hemde çok iyi. Ne kadar arttırmalıyım?

- - - Eklendi - - -

kulak içi demek istemiş. Eğer çok uçmak istemezsen philips o neillin kulak içi bir kulaklığı var one bak 60-70 lira ama iyi ses veriyordu. Şimdi hep philips oneill diyorum kulaklıkta ama bu fiyat aralığında gördüğüm denediğim en iyileri bunlardı eğer yanlışsam düzeltin. Birde candidskull vardı ilginç bir kulaklık ama sesi iyi.
Şekli mühım değil. Ses ve bass iyiyse olabilir. Ses önemli olduğu kadar bass da önemli. Önerim için teşekkürler.

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
beats tour d&rda 500 tl tabi ben olsam bu kulaklığa 500 tl vermek yerine 80 tl daha verip soloyu alırım :hmmm

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
akgler de iyidir :hmmm tabi bütçeni yükseltmen gerekiyo bunlar için bence bayağı bir zorla kendini 500 tl cvarında bir kılaklık al uzun süre kullan

Ulysseus

Ulysseus

Üye
    Konu Sahibi
akgler de iyidir :hmmm tabi bütçeni yükseltmen gerekiyo bunlar için bence bayağı bir zorla kendini 500 tl cvarında bir kılaklık al uzun süre kullan
Abi daha öğrenciyiz o para bizde ne gezer? :) Valla olsa canım feda ama yok :ehe

Hex4d0r

Hex4d0r

Üye
Audio Technica CKS77 160 liraya ladım yurtdışından getirttirdim. Türkiye'de Kutusuz olarak Sanalpazar üzerinden satanlar var. 120-130 lira civarına satıyorlar.

Benim orjinal kutu, orj taşıma çantası vs. takıntım olduğu için yurtdışından getirttirdim :) İlk başta biraz hayal kırıklığı vardı içimde ama Burn-in sürecinden sonra ve düzgün EQ ayarıyla çok memnun kaldım. En kısa zamanda bi tane Sandisk Sansa Clip+ alacağım. Telefonla olmuyor bu iş :)

@Kabız Civciv

Yuh! Ne yaptın. Sana birşey demiyorum artık.

Ulysseus

Ulysseus

Üye
    Konu Sahibi
Audio Technica CKS77 160 liraya ladım yurtdışından getirttirdim. Türkiye'de Kutusuz olarak Sanalpazar üzerinden satanlar var. 120-130 lira civarına satıyorlar.

Benim orjinal kutu, orj taşıma çantası vs. takıntım olduğu için yurtdışından getirttirdim :) İlk başta biraz hayal kırıklığı vardı içimde ama Burn-in sürecinden sonra ve düzgün EQ ayarıyla çok memnun kaldım. En kısa zamanda bi tane Sandisk Sansa Clip+ alacağım. Telefonla olmuyor bu iş :)

@Kabız Civciv

Yuh! Ne yaptın. Sana birşey demiyorum artık.

Önerin için teşekkürler. :) Kabız Civciv ne yapmış?

lolaman

lolaman

Üye

Ne alaka ben de öğrenciyim biriktirdim harçlığımı 2 hafta sonra alacam kulaklığımı :naughty:
Canım arkadaşım nasılsın banada alsana bir kulaklık ben creative lere bakmanı öneririm ucuz fiyatları var ve kullananlar memnun

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye

Önerin için teşekkürler. :) Kabız Civciv ne yapmış?

Söylediğim fiyatı çok bulmuş fakay şunu düşünmemiş herkesi 170 tllik kulaklık her zaman tatmin etmeyebilir

- - - Eklendi - - -

Canım arkadaşım nasılsın banada alsana bir kulaklık ben creative lere bakmanı öneririm ucuz fiyatları var ve kullananlar memnun

Beni de düşün yaa bu ay 20 tl harcadım kulaklık almak için aç kalırım valla :D

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
ANIL

ANIL

Admin

Bunun için de ipod kullanmak gerekir onunla mükemmel performans sağlanabilir

Kesinlikle :oke:

Arkadaşlar bayramdan sonra kulaklık alıcam. Kulakiçi tabiki :D Ee şimdi yüksek ses vericek. Yani Nokia'nın standart kulaklıkları gibi değil. Ondan daha fazla ses vermesini istiyorum. :tebessüm: Ha birde bass olması lazım. Benim için en önemli şeylerden biri. Bass'ı da iyi olursa çok sevinirim valla :D Bu arada Max. 170 TL'yi geçmesin :)

Mikrofonlu olsun diyorsan buna bakabilirsin.

Mikrofona gerek yok diyorsan standart olan bu kulaklığa bakabilirsin.

Ben bunun üst modeli CX400II kullanıyorum memnunum. Onuda tavsiye ederim :oke:

Ulysseus

Ulysseus

Üye
    Konu Sahibi

Ne alaka ben de öğrenciyim biriktirdim harçlığımı 2 hafta sonra alacam kulaklığımı :naughty:

Abi lise1 öğrencisiyiz okulum eve uzak harçlıklarım da az ben biriktiremem yani :D

Kesinlikle :oke:

Mikrofonlu olsun diyorsan buna bakabilirsin.

Mikrofona gerek yok diyorsan standart olan bu kulaklığa bakabilirsin.

Ben bunun üst modeli CX400II kullanıyorum memnunum. Onuda tavsiye ederim :oke:

Önerin için teşekkürler moderatörüm :)

• Beğen
Tepkiler: ANIL
Mert045

Mert045

Üye
En yakın bir milyoncuya gitmeni öneririm :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...