[öneri-bilgi] 5800 c6 mod yapan tüm arkadaşlar bi bakın

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
catlax66

catlax66

Üye
    Konu Sahibi
[öneri-bilgi] 5800 c6 mod yapan tüm arkadaşlar bi bakın
forumda core dosyası düzenlenebildiğini söyleyen arkadaşlar bile var biz neden 5800 düzenleyip c6 özelliklerini türkçe tabanlı bir 5800 yazılımında yapmıyoruz. yda zor mu 5800 orjinal fw ye c6 tuş takımı ev ekranı entegre etmek. sitem değil yanlış anlamayın. türkçeye çeviride bı sıkıntı çekiyoruz bu bi gerçek kendimiz yapıp daha güzel şeyler çıkartabliriz ümidindeyim zira bu işle uğraşan çok arkadaş var..

Kurşun Batarya

Kurşun Batarya

Üye
Kesinlikle Katılıyorum.. Core Editlemeyi Çözersek Eminin Pnht'yi sollarız :yuru

catlax66

catlax66

Üye
    Konu Sahibi
bilen arkadaşlar var ve yeterince denekte mevcut yapılası zor bişe değil kanımca..

GLADYATÖR1581

GLADYATÖR1581

Üye
KARDEŞLERDİM YAPILIR 5800 ORJİNAL F W SİNE C 6 MODLAMA YAPILIR TIPKI SAMSUNG VİDGET EKLENDİĞİ GİBİ AMMAAAAAA 5800 IN BAZI ORJİNAL ÖZELLİKLERİNİ KALDIRMAMIZ GEREK ÇÜNKÜ 5800 ORJİNAL F W Sİ 113 MB TAM BOYUTTA 1 KB BİR ŞEY EKLESEN F W YE ORJİNAL F W YE NAVİ FİRM LE KAYDEDERKEN DOSYA BOYUTU BELLEKTEN BÜYÜK TEKLEFONA FLASHLAMAYIN DİYO . YANI ORJİNAL 5800 I C6 YA DONDÜRMEK İÇİN BAZI ÖZELLİKLERİİ SİLMEN GEREK ORJİNAL ÖZELLİKLERİ FİKRİN GÜZEL AMA DEDİĞİM GİBİ YENİ MOD EKLEYEBİLMEK İÇİN ORJİNALDEN MOD SİLMEN GEREK : TAMAM :bigstar::oke:

catlax66

catlax66

Üye
    Konu Sahibi
ben orjinale birtakım şeyler ekledim rompach sohbet gibi şeyler ekledim sıkıntı çıkmadı kaldırılacak çok uygulama var aslında ee yapalım o zaman derim..

GLADYATÖR1581

GLADYATÖR1581

Üye
En zoruma giden şu oldu nokıa ya samsung mod yapıyorlar ya nokıa yı samsung a rezil ediyorlar işte o zoruma gidsiyo

catlax66

catlax66

Üye
    Konu Sahibi
türkçe tabanlı modifye şart

catlax66

catlax66

Üye
    Konu Sahibi
yanlış anlamışsın kardeş çaktırma :ehe

crayzfighter

crayzfighter

Üye
modlama işiyle port işini birbiriyle kıyaslamayın ikisi farklı şeyler ki yorumlardan da okuduğuma göre şunu silsek bunu koysak gibisinden olmuyo malesef bi defa c6 yı bilmeniz ve 5800 a c6 üzerinden hangi dosyaların eklenmesi gerektiğini iyi anlamak ve bilmek gerekiyo daha düne kadar 5800 c6 port tan sound waves teması nasıl silinir yada gizlenir kimse bilmiyodu taki birleri çıkıp bunu anlatıncaya kadar bu yüzden bizim modderların içinde bu işi yapıcak 2 kişi var birisi kötü köylü diğeride tugrul_27 bu abiler sağlam modder dır ama malesef kendileri artık bu siteye yükleme yapmıyorlar kolay gelsin derme çatma bilgilerle bu işe kalkışmayın sonra telefonun flaşını yakarsınız sonra telden de olursunuz mazallah kolay gelsin saygılar:oke:

CQNSTANT!NE

CQNSTANT!NE

Üye
Arkadaşlar ben rof3 ve core dosyasını açtım içlerinde olan şeyler klasör adları:Resource , Private , Data bu kadar arkadaşlar data içinde resimler private ve resource içinde ise orjinal tema dosyaları var :oke:

catlax66

catlax66

Üye
    Konu Sahibi
başka bişe yok mu heri :D

--Usta--

--Usta--

Üye
En zoruma giden şu oldu nokıa ya samsung mod yapıyorlar ya nokıa yı samsung a rezil ediyorlar işte o zoruma gidsiyo

aynen aynen aynen.son derece haklısın kardeş.sanki samsung un telefonları nokia dan daha iyi:nono::nono::nono: bunu soyleyenlere sadece gulerim ben:d::d::d:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt