***ÖNEMLi KONU*** Flash Player arşivi yapıyoruz. Detaylar içeride...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

1ht1baron

Üye
Sadece apk dosyasini yuklesek yeter mi?

-------------

Gio ya apk yi yukledim fakat flash player olmadı.

engin_erg

engin_erg

Üye
teşekkürler mağazada s3 uyumlu flashplayer bulamamıştım

unmark

Üye

Aramaya son.

• Beğen
Tepkiler: Msboughrea
Tekno_Kaplan

Tekno_Kaplan

Üye
teşekkürler çook işime yaradı

kilicaslan17

Üye
Wonder cm9 ics kullanıyorum.O dosyanın içersinde com.adobe.flashplayer-1.apk uygulamasını bulamadım ?

unmark

Üye

Aramaya son.

cicoz23

Üye
dolphin browseri indirin.
ordan güncel android uygulamalarını
tıklayın.
adobe flash playeri tıklatın.
get it yazan yeri tıklayın.
sizi markete yönlendirecek.
ordan en son güncellemeyi yapın.
bu kadar

anil_sz

anil_sz

Üye
Arkadaslar merhaba cihazim i9300 yani s3 ice cream varken flas player sorunsuz calisiyordu simdi jelly bean gelince flash player haliyle silindi acaba jelly bean icin flash player varmidir?

target58

target58

Üye
galaxy mini2 s6500 2.3 Gingerbread bunda flaş player varmı yane youtube den felan video izlenebiliyormu acaba ?

asker_31

Üye
Galaxy y

Galaxy Gio - Ace- Fit - Mini

Hepsi denenmiştir kardeşim.
kardeş linki yenilermisin sitedkini yükledim tanımadı programı s5360

unmark

Üye

Aramaya son.

• Beğen
Tepkiler: saner80

Aquality

Üye
4.0.x Sistemler için

2.x ve 3.x Sistemler için

Bunlar artık hikayenin sonu dedikten sonra çıkardığı 2 versiyon...

2x ve 3x ne anlayamadım cahilliğimden herhalde, Android sürümüm 2.2 hangisine girer acaba?

tolgaca1818

Üye
ilk once eneginize guzel bi psylasim olmus yalniz wonder kullaniyorum ve wonder icin olanida yukledim bi ise yaramadi acmio adope flas yani telefonun orjinalinde de var uygulama o acmadigi icin burdan guncelledim ama bi faydadi yok !!!

ramiz_7

Üye
Puffin Free yi deneyin birde google playde var indirin bütün videoları açıyor samsung galaxy ys5360 telefonum war adone istiyen videoları bile açıyor.....

denizyildizi345

denizyildizi345

Üye
galaxy pocket(armv6) için yok mu?denediklerimin hiçbiri çalışmadı.

unmark

Üye
2x ve 3x ne anlayamadım cahilliğimden herhalde, Android sürümüm 2.2 hangisine girer acaba?

Estf.
2.x olanı denersin.
Eğer flash player destekli tarayıcına rağmen olmassa versiyonu düşürüp tekrar kur. Yani bi önce ki çıkan flash player...
Önceki sayfa'da bütün Flash Playerların bulunduğu bi link atmıştım.
Ordan bulabilirsin bütün versiyonları..

ilk once eneginize guzel bi psylasim olmus yalniz wonder kullaniyorum ve wonder icin olanida yukledim bi ise yaramadi acmio adope flas yani telefonun orjinalinde de var uygulama o acmadigi icin burdan guncelledim ama bi faydadi yok !!!

Wonder olanından çok hangi Android sistemini kullandığına göre denesen daha mantıklı davranmış olursun.

reis_istt

reis_istt

Üye
nexus 4.2 ???????

asker_31

Üye
ustam XPERİA NEO V buyur arşivlersen sevinirim sistem android 2.3

aQuaLand

Üye
Arkadaşlar samsung galaxy s3 üm var. İnternette masaüstü modda gezinirken videoları açamıyorum. Buaradan en son paketleride yükledim nolur yardımcı olun saygılar

Telefonumda en güncel versiyon Android yüklü. M.youtube falan girince açılıyorda normal girince masaüstü modda açılmıyor lütfen yardım.

m.kaya.o9

m.kaya.o9

Üye
Arkadaşlar samsung galaxy s3 üm var. İnternette masaüstü modda gezinirken videoları açamıyorum. Buaradan en son paketleride yükledim nolur yardımcı olun saygılar

Telefonumda en güncel versiyon Android yüklü. M.youtube falan girince açılıyorda normal girince masaüstü modda açılmıyor lütfen yardım.

kardesim marketten ucretsiz olarak adobe air i yukle o zaman acar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt