Önceki yaşamınız

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
    Konu Sahibi
Önceki yaşamınız
Reenkarnasyona inamiyoruz amaaa geyik icin bakabilirsiniz. dogum tarihinizi yazin onceki yasamda ne oldugunuzu hangi tarihlerde yasadginizi ogrenin.

• Beğen
Tepkiler: 'Enver', Cezzbedici3 ve brook_218

brook_218

brook_218

Üye
Teşhis:Yeryüzündeki önceki enkarnasyonunuzda bir erkektiniz. Yeniden doğuşta bu değişmiş olabilir..

Bugünkü adıyla Kuzey Japonya ülkesi yakınlarında bir yerlerde 1075 Yılı içerisinde doğdunuz.
Bir rahip, arıcı veya yalnız silahşördünüz..

:hmmm rahip,arıcı,silahşör :P:

• Beğen
Tepkiler: Tuba.Erva
Kingmortall

Kingmortall

Üye
Teşhis:

Yeryüzündeki önceki enkarnasyonunuzda bir kadındınız. Yeniden doğuşta bu değişmiş olabilir..

Bugünkü adıyla Güney Latin Amerika ülkesi yakınlarında bir yerlerde 000 Yılı içerisinde doğdunuz. Bir dansçı, şarkıcı veya aktördünüz..

kadınmışım ilginç :allalla::hmmm

• Beğen
.eRCaN.

.eRCaN.

Üye
Teşhis:Yeryüzündeki önceki enkarnasyonunuzda bir erkektiniz. Yeniden doğuşta bu değişmiş olabilir..

Bugünkü adıyla Almanya ülkesi yakınlarında bir yerlerde 1025 Yılı içerisinde doğdunuz.
Bir öğretmen, matematikçi veya jeologdunuz..
Önceki o yaşamınızdaki kısa psikolojik profiliniz:
Mütecessis ve kaşif, her şeyi dibine kadar araştıran, her kitabı son satırına kadar okuyan biri. Drama yeteneği, doğuştan aktör.
Bu enkarnasyonunuzun (Yeniden doğuşunuzun) nedeni önceki yaşamınızda bazı konularda başarısız olmuş olmanız. Önceki yaşamınızın şimdikine aktardığı ders ve vazife:
Bu dünya hasta ve yalnız insanlarla dolu. Dersiniz: Sizden daha az şanslı olanlara yardım etmelisiniz.

:allalla:

Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
    Konu Sahibi
banada tokyo cıktı.dd aslında hıcte yabancı deılm şaşırmadım.dd

• Beğen
Tepkiler: backspace11 ve minoo

pelın_

Teşhis:

Yeryüzündeki önceki enkarnasyonunuzda bir erkektiniz. Yeniden doğuşta bu değişmiş olabilir..

Bugünkü adıyla Orta-Kuzey ABD ülkesi yakınlarında bir yerlerde 1175 Yılı içerisinde doğdunuz.
Bir lider, binbaşı veya yüzbaşıydınız..

Daima çirkini güzele, griyi açık tonlara dönüştüren sanatçı kişilik. Her durumda yaratıcı kendinizi ifade etme fırsatı bulursunuz.

Bu enkarnasyonunuzun (Yeniden doğuşunuzun) nedeni önceki yaşamınızda bazı konularda başarısız olmuş olmanız. Önceki yaşamınızın şimdikine aktardığı ders ve vazife:
Bu yaşamdaki ana dersiniz: Alicenaplık ve kardeşlik duygusu geliştirmek. Maddi zenginliğe çok tutulmamayı ve geri verebileceğiniz kadarına sahip olmayı öğrenmeye çalışın.

----------Eklendi @ 22:34:20 ---------- Yazıldı @ 22:27:44 ----------

nazı gıbı bışıymısım benya :D

• Beğen
Uruloki

Uruloki

Üye
garip nedense çoğunlukta orta asya çıkıyor

• Beğen
Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
    Konu Sahibi
bana tokyo cıktı .dd

'Davut

'Davut

Üye
Önceki o yaşamınızdaki kısa psikolojik profiliniz: Doğal bir psikoloji yeteneği. Fırsatları kullanmayı biliyorsunuz.

Her hangi bir durumda soğukkanlı ve sakinsiniz.

Dahada Aynıyım İyi mi....:ehe

EroL

EroL

Emekli Yönetici
ben mütayitmişim ama kadın mütayit :d::d::d::d:

'Şeref'

Emekli Yönetici
Yeryüzündeki önceki enkarnasyonunuzda bir kadındınız. Yeniden doğuşta bu değişmiş olabilir..

Bugünkü adıyla Tayland ülkesi yakınlarında bir yerlerde 1575 Yılı içerisinde doğdunuz.

Bir tayfa veya ayakkabıcıydınız..

kadın bi tayfa veya ayakkabıcıymışım yav :ehe :allalla:

'Patron

'Patron

Üye
Şairmişim :)
Ben Önceki hayatımda da reenkarnasyona inanmazdım yavv..:ehe

Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
    Konu Sahibi
matematık ögretmenlgı cıktı benımde.d cok ıstyodum bı ara şaşırmadım

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye

Bugünkü adıyla Macaristan ülkesi yakınlarında bir yerlerde 775 Yılı içerisinde doğdunuz.
Bir haritacı, astrolog veya astronomdunuz..
Çekingen, temkinli, sessiz bir kişi. Bu yaşamınıza kadar açığa çıkmayı beklemiş yaratıcı kabiliyetleriniz var. Bazen çevre sizi acayip buluyor.
Bu yaşamdaki ana dersiniz: Alicenaplık ve kardeşlik duygusu geliştirmek. Maddi zenginliğe çok tutulmamayı ve geri verebileceğiniz kadarına sahip olmayı öğrenmeye çalışın.

Ben dinozor arkeoloğu olmayı yada bizzat dinozor olmayı bekliyordum:d:
ama uzayada büyük ilgim vardır :D

Sidretül Münteha

Üye
Teşhis:

Yeryüzündeki önceki enkarnasyonunuzda bir erkektiniz. Yeniden doğuşta bu değişmiş olabilir..

Bugünkü adıyla Alaska ülkesi yakınlarında bir yerlerde 1350 Yılı içerisinde doğdunuz.
Bir kütüphaneci, papaz veya kabile emanetlerinin koruyucusuydunuz..

Gerçek ve bilgelik arayıcısı. Gelecek yaşamlarınızı görmüş bile olabilirsiniz. Başkaları sizi geleceğe giden yolun aydınlatıcısı olarak algılıyor.

Yaşlı kimselere ve çocuklara yardım ederek dersinizi tamamlamış olacaksınız. Bu dünyaya zayıf ve kimsesizlere şefkat göstermeyi öğrenmek için geldiniz.

(h)(h)

join_23

join_23

Üye

Bugünkü adıyla Kuzey Kanada ülkesi yakınlarında bir
yerlerde 375 Yılı içerisinde doğdunuz.
Bir artist, büyücü veya falcıydınız..

kadın ne demek uleeeyyn :vur

bu reankarnasyon deyince de hep Cem Yılmaz geliyo aklıma..:ehe:ehe

'Lorelai

'Lorelai

Üye

Bugünkü adıyla Güney Afrika ülkesi yakınlarında bir yerlerde 725 Yılı içerisinde doğdunuz.

Bir katedral, ev ve tapınak inşa ediciydiniz..

Acımasız bir karakter, kritik anlarda kararlarını dikkatle tartma, muhteşem bir oto kontrol ve güçlü bir irade. Böyle insanlardan genellikle hoşlanılır fakat onlar her zaman sevilmezler.

Dersiniz: Psikolojik bilimlerde ve antik elyazmalarında saklı bilgeliği çalışmak, uygulamak ve kullanmak. Güçlü iman ve sıkı çalışmayla şimdiki yaşamınızdaki gerçek kaderinize ulaşacaksınız.
Bu kadar atılmaz :D

• Beğen
COBRAMAX

COBRAMAX

Üye
tuba biz eski yasantimizda iki dusmandik kesin

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici

Bugünkü adıyla Kuzey Avustralya ülkesi yakınlarında bir yerlerde 1325 Yılı içerisinde doğdunuz.
Bir lider, binbaşı veya yüzbaşıydınız..
Çekingen, temkinli, sessiz bir kişi. Bu yaşamınıza kadar açığa çıkmayı beklemiş yaratıcı kabiliyetleriniz var. Bazen çevre sizi acayip buluyor.

:hmmm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt