''Öğrenciler'' Ders,okul, vs 1 günlük özetinizi alalım,gün boyunca başınıza neler geliyor?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
maxirabit

maxirabit

Üye
    Konu Sahibi
''Öğrenciler'' Ders,okul, vs 1 günlük özetinizi alalım,gün boyunca başınıza neler geliyor?
Okulda gününüz nasıl geçiyor?
Neler oluyor okulda,neler yapıyorsunuz?
Öğrencilerin başına gelen olaylar yada yaptıklarınız.
Özet olarak veya günlük,haftalık,aylık,geçmiş gelicek vs. neler oluyorsa buraya yazabilirsiniz ama sadece ''Öğrenciler''
Ben öğrenci değilim ama konu açıyım dedim:D
Evet anlatın,yazın çizin,dökün içinizi sizi dinliyoruz?

anılbaran

anılbaran

Üye
Bende öğrenci değilim :D

cukuleaks

Üye
Bi kız telefon numaramı istedi kağıt verdi göz işaretiyle "yaz" dedi. "Ara beni yala beni 0554454xxxx" yazdım verdim :kop2: Yalanım yok :D

+

yine sınıftaki 2 kıza michael jacksonun moonwalkını öğretmeye çalışıyorum 2 haftadır :ah

+

Bi geometri hocamız var okadar saçmalıyorki mesela : " arkadaşlar geçen gün hırkayı astım askılığa sonra arkadaş dedi hırkan intihar etmiş diye ....................... çocuklar ? .......... hehehehehehehe :D " aynen böyle ve o sırada kimse gülmüyor :D

+

arda diye bi arkadaş öğretmenlere " para kazanmak istiyormusunuz hocam" diye soruyor :D
+
her tenefüs masa tenisi :disko:

+

akıllı tahtada youtube keyfi :D
+

bukadar hatırladım şimdilik bukadar. ders programımız çok saçma pazartesi salı dandik çarşamba normal perşembe cuma çok ağır. :)

Jomolocco

Jomolocco

Üye
HacKLess' Alıntı:
Bi kız telefon numaramı istedi kağıt verdi göz işaretiyle "yaz" dedi. "Ara beni yala beni 0554454xxxx" yazdım verdim :kop2: Yalanım yok :D

+

yine sınıftaki 2 kıza michael jacksonun moonwalkını öğretmeye çalışıyorum 2 haftadır :ah

+

Bi geometri hocamız var okadar saçmalıyorki mesela : " arkadaşlar geçen gün hırkayı astım askılığa sonra arkadaş dedi hırkan intihar etmiş diye ....................... çocuklar ? .......... hehehehehehehe :D " aynen böyle ve o sırada kimse gülmüyor :D

+

arda diye bi arkadaş öğretmenlere " para kazanmak istiyormusunuz hocam" diye soruyor :D
+
her tenefüs masa tenisi :disko:

+

akıllı tahtada youtube keyfi :D
+

bukadar hatırladım şimdilik bukadar. ders programımız çok saçma pazartesi salı dandik çarşamba normal perşembe cuma çok ağır. :)

interesting

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Sabah sevgilimi evinden alıp okula gidiyoruz. Sonra okulda park yeri arıyorum 5-10 dk.. Öğrenci sayısı kadar araba var.. Çayımı alıp "may i come in ? " diyerek sınıfa giriyorum. Derse geç kaldığında herkes sana bakıyorken insan tribe giriyor arkadaş ya.. Neyse hoca yoklama kağıdını verip imzalatıyor. Dersler ingilizce olarak anlatıldığı için dikkatli dinlemek gerekiyor. Break time break time diye bağırıp ara verdirtiyoruz hocaya. Sonra kız arkadaşlarımla öğlen yemek yersen sevgilim geliyor "anladın sen" bakışlarıyla. Onun rutin triplerini çekiyorum sonra çimlere gidip yatıyoruz(dinlenmek anlamında tabiki). Eğer okula gitarımı getirmişsem ben çalıyorum sevgilim söylüyor. Sabah 8 akşam 7 ye kadar ders merasimi.. Sonra arabaya atlayıp gidiyoruz. Geçen kızın teki benim arabanın arkasına park etmiş. Çıkamadım, 20 dakika bekledim.. İşte o kız benim şu anki sevgilim oluyor.

iyavuzoz

iyavuzoz

Üye
beşşüs var mı diye soranlar oluyor sonra gidiyorum pıçaklıyorum onları

• Beğen
Tepkiler: doctorrr
BrainHacker

BrainHacker

Üye
Arkadaş eğlence olsun diye dosyayla sinek vuruyo(Recep ivo gibi).Bizim sınıfında 1 camı kırık.Arkadaş sineği vurmayınca sinirlendi ve dosyayı kırık pencerenin önündeki sineğe atmaya çalıştı:).Dosya camdan dışarı masum ınsanların başına düştü.Arkadaş bise korkusundan cama çıkamadı teneffüste gitti aldı dosyayı.Ve 2+2 nin 5 ettiğini öğrendik :tebessüm:

tempestshine

tempestshine

Üye
Bugün okula gitmedim.
Sabah elektrikler yoktu.
Dışarıya bisiklet sürmeye çıktık.
Gözlüğümü kırdım
Saat 2 gibi elektrik geldi.
Bu sefer de benim uyduruk modem kablom koptu.
Onu onardım.
Ama internet sürekli gidip geliyor.
Gözlüğümü almaya gittim.
Vee... akşam oldu :D

cukuleaks

Üye
Bugün okula gitmedim.
Sabah elektrikler yoktu.
Dışarıya bisiklet sürmeye çıktık.
Gözlüğümü kırdım
Saat 2 gibi elektrik geldi.
Bu sefer de benim uyduruk modem kablom koptu.
Onu onardım.
Ama internet sürekli gidip geliyor.
Gözlüğümü almaya gittim.
Vee... akşam oldu :D
Gölcüğe hastaneye gittim geldim akşam oldu :D

iyavuzoz

iyavuzoz

Üye
yattım kalktım pc'ye oturdum hala oturuyorum

- - - Eklendi - - -

ben su içmedim :o

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...