Odtü

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Olumsuz hava koşulları. Biz üstelik incekteyiz :D 2 elektrik direği devrildi. Kum fırtınası falan :ehe

ismail

ismail

Üye

4 otobüs geldik. Tanıtımlar iptalmiymiş neymiş, sonra rektörlüğün önünde bıraktılar 2 saat gezin dediler :D Yürüyen merdiven bulduk bir yerde, biz de dururmuyuz hemen aşağı indik. Yemek yerleri vardı. İlk başta 01 Adana Sofrası yazan yere gidecektik ama içeridekiler çok küçümser bakıyordu biz de hemen yanındaki Burger King'e gittik masaları birleştirdik falan :D Sonra şu yeşil vadiye gittik. Kurumuş ağaçların dallarının rüzgarın etkisiyle suya düşüşünü izledik(işsizlik). Şoktan aldığımız aburcuburlarla piknik yaptık :D

Niye :D

Asdafafa :D ben hergün gidiyorum bıktım artık yaw :(
Tatil olsa artık okullar keşke

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici

Arkadaş faceden paylaşmış. Mühendisliğin camı patlamış :ehe Kız arkadaşımda onların oradaki camın patladığını söyledi :ehe
O değilde resmin çekildiği bu yere hiç gelmemiştim :ehe Bugün okulda bizim yürümemize gerek kalmadı fazla. Rüzgar zaten götürüyordu bizi :D

ismail

ismail

Üye

Arkadaş faceden paylaşmış. Mühendisliğin camı patlamış :ehe Kız arkadaşımda onların oradaki camın patladığını söyledi :ehe
O değilde resmin çekildiği bu yere hiç gelmemiştim :ehe Bugün okulda bizim yürümemize gerek kalmadı fazla. Rüzgar zaten götürüyordu bizi :D

Hmm atılım dağılmış bea kaç yıllık orası :P

MrTech

MrTech

Üye

Bu camı biri atmış :ehe

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
MrTech

MrTech

Üye

16 yıl.

Burası en eski kısmı zaten ve dediğim gibi rüzgar bizi götürüyordu, iptal edildi o yüzden :D
Rüzgar sizi götürürken bi gitar çalıp uçaydınız abi :ehe

- - - Eklendi - - -

Şu anda 12 kişi bu konuyu okuyor. (2 üye ve 10 misafir)

- - - Eklendi - - -

Gizli Mod'um panpa :sirit:

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici

Rüzgar sizi götürürken bi gitar çalıp uçaydınız abi :ehe

- - - Eklendi - - -

Şu anda 12 kişi bu konuyu okuyor. (2 üye ve 10 misafir)

- - - Eklendi - - -

Gizli Mod'um panpa :sirit:

Gözüme kum kaçıyordu yahu :D Daha yeni Ankara'nın en büyük 3.kütüphanesi yapıldı üniye :D İnşaatından kalan tozlar gözüme geldi hep :D
Mod olsan öyle gözükmez ki orası :( :ehe

MrTech

MrTech

Üye

Gözüme kum kaçıyordu yahu :D Daha yeni Ankara'nın en büyük 3.kütüphanesi yapıldı üniye :D İnşaatından kalan tozlar gözüme geldi hep :D
Mod olsan öyle gözükmez ki orası :( :ehe
Kaçsaydı rak yapardın abi :ehe
Bu özel mod böyle görünüyor :sirit:

ismail

ismail

Üye
bizim okulda baya eskiymiş :(
Ordada bi kaç yerde cam patlamış

Mert

Mert

Üye
Saçlarım bağımsızlığını ilan etti :ehe

Türe

Türe

Üye
    Konu Sahibi
La o nasil ruzgardi kizin biri ucuyodu az kaldi :D ayrica 2. Kez gelmeme ragmen aslanli yolu hala cok sacma buluyorum. :zzz:

oguzzz52

oguzzz52

Üye
aslanlı yol güzel bence

oguzzz52

oguzzz52

Üye
amacı bakımından hoşuma gidiyo zaten.

#Respect

oguzzz52

oguzzz52

Üye
Çok yanlış yerden bakıyon ordaki boyun eğme sadece saygı amaçlı düşünülmüş bişey ama farklı yerlere çekmek istersen çok kolay gelir

- - - Eklendi - - -

Çok yanlış yerden bakıyon ordaki boyun eğme sadece saygı amaçlı düşünülmüş bişey ama farklı yerlere çekmek istersen çok kolay gelir

Türe

Türe

Üye
    Konu Sahibi
Hersey ondan doguyor ya zaten. ;) Her neyse.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...