OCULUS RİFT DK2 + STAND + PC + TÜM DONANIM SATILIK

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
BelaMonte

BelaMonte

Üye
    Konu Sahibi
OCULUS RİFT DK2 + STAND + PC + TÜM DONANIM SATILIK

Bu standı satıyorum. Denkleri 11 milyar civarı satılıyor. Ben Karsız 6.900 tl ye satıyorum. Nedeni, üniversteye hazırlanıyorum artık hafta sonu da açamıyorum standı. Evde duruyor şuan boşa gitmesin diye satıyorum. Satamazsam yazın kuracağım. Ayrıca karsız satmamın nedeni, fiyata bilgisayar toplayacağım ve lumia 950xl almayı planlıyorum. Ona göre belirledim fiyatı.

SAHİBİNDENE VERDİĞİM İLAN AÇIKLAMASINI YAZIYORUM:

Merhaba arkadaşlar, direk söze giriyorum, bu stand ile gerçekten çok iyi paralar kazanabilirsiniz. Biz bir hafta sonu 400tl kazanabiliyoruz. Bu standı 3 kuzen kurduk ve 3'ümüz de öğrenci olduğumuzdan dolayı sadece hafta sonları kurabildik. Standı alırsanız, ve her gün açarsanız en az aylık 3000 tl kazanabilirsiniz. Bu rakamı size bağlı tabi, İşi bilirseniz yada işlek bir yerde kurarsanız 4 5 bine de çıkabilir yada azalabilir.

Kesinlikle arkadaşlar çok dikkat çekiyor stand. Bir kişi gelsin ve gözlüğü denesin, etrafınızda hemen toplanıyorlar ve ne olduğunu soruyorlar. Biz fiyat olarak 1 kişi 3, 2 kişi 5 tl diyoruz, Toplananlar genelde 2 kişiden sırayla kullanıyorlar gözlüğü kimisi çığlık atarak kimisi aşırı dikkat çekerek daha fazla insanın toplanmasını sağlıyor.

İÇERİĞİNDEN BAHSEDERSEK:

+ Oyun bilgisayarı: 2gb 256 bit ekran kartı (HD7870 xt), 4gb ram, (Bu sistem için gayet hızlı,)

+ Stand (Gerçekten dikkat çektiğini söylemeliyim.)

+ Sony kulaklık + 2m uzatma kablosu. (Kablo gayet yetiyor ve kulaklık özellikle çok kaliteli seçtik, fazla ses verip dışarının gürültüsünü azaltıyor)

+ Oculus rift dk2 (kusursuz çalışıyor. Bu işi yapınca ufak tefek çizikler olabileceğini söylemeliyim)

+ 1080p asus ekran

+Yazılım olarak her şeyini nasıl çalıştığını anlatacağım. İçinde 5 adet sunulan uygulama vardır.

Ayrıca içinde 20 30 adet oyun uygulama var kendiniz içinde kullanabilirsiniz. Alacak olana şimdiden başarılar dilerim ve whatsapp tan mesaj atabilirsiniz.

az çok 2 ayda bu sistemin parasını çıkarıp, sonraki aylarda kazancı katlayabilirsiniz, garanti veriyorum.

EN İYİ YATIRIM sadece ciddi alıcılar ulaşsın, daha ayrıntılı bilgi veririm.

0534 443 08 24

Resimdeki ben değilim bu arada :ehe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...