"O raporu asla unutamam"

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
    Konu Sahibi
"O raporu asla unutamam"
Gol makinesi Ümit Karan, geçen sene yaşadıklarını unutamıyor...

Geçen yıl Hagi'nin yönetime "Yetersiz" raporu verip devre arası Ankara'ya gönderdiği golcü, Rumen hocanın raporuyla hem kendini, hem de Aslan'ı yaktığını söyledi. Gerets'in gelişiyle Aslan'a dönen ve oynadığı 6 maçta 9 gol kaydeden yıldız "Yılmadım, çalıştım ve dimdik ayaktayım. Ama o raporu asla unutamam" dedi. Hagi'nin kendisini bir türlü anlamadığını ifade eden Ümit, "İdmanlarda canla başla çalışmama rağmen yıldızımız barışmadı. Bana sürekli takım oyununa adapte olamadığımı söylerdi. Onun bu tavrı beni futboldan soğuttu. Ankara'ya giderken, kendi kendime 'Çok çalışıp G.Saray'a tekrar döneceğim ve Hagi'yi utandıracağım' diye söz verdim" diye konuştu.

"Ben buradayım ya o"

Geçen sezon kaçan şampiyonluğun tek suçlusu olarak Hagi'yi gösteren golcü futbolcu şöyle devam etti: "Beni gönderip rüştünü ispat etme gayreti 100. yılda şampiyonluğu Fenerbahçe'ye kaptırmamıza neden oldu. Biraz şefkatli ve kucaklayıcı yaklaşsaydı. O zamanda bu golleri atardım. İşte ben yine G.Saray'dayım. Ama Hagi'nin nerede olduğunu bilen yok."

Kaynak:

abi bence ümit haklı geçen sene ümit le saidou gönderilmese şampiyon olabilirdik sizce ???

izzet

Üye
şampiyon olurmuyduk bilemem ama daha iyi bir yerde ıolurduk

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Kesinlikle hak veriyorum.

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Daha iyi yeri bilemem kesinlikle o 1 adamla olacak iş değil ama ümitle hagi arasında bir çekememezlik olduğu bariz belliydi.. ;)

Caine

Caine

Üye
şampiyon olmasaydık bile en azından şampiyonlar ligindeydik :vur:

_GiTaRisT_

Üye
ümit herzaman takıma yararlı olmuş bir oyuncuydu..ama hagi kesti onun hırsını..

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
    Konu Sahibi
ulan hagi yi bağrımıza bastık iyi oyuncudur hocalığıda iyidir falan dedik o gitti ümit karan ı kesti :agla:

ekolix

Üye
umıte alkıs performans ıı gıdıyo... yakında arupadan da teklıf gelır bence....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...