NVIDIA GEFORCE GTX 850M

Sponsorlu Bağlantılar

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
    Konu Sahibi
NVIDIA GEFORCE GTX 850M
NVIDIA GEFORCE GTX 850M bu kart mı daha yüksek performanslı yada GTX 770 mi daha yüksek performanslı öğrenmek istiyorum.

lazye

lazye

Üye
Gtx 770m daha güçlü 7 ve 8 sadece nesli ifade eder son iki hanesi ise farklı yanı 7(70)>8(50)

• Beğen
Tepkiler: CaptainPrice.
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
    Konu Sahibi
Gtx 770m daha güçlü 7 ve 8 sadece nesli ifade eder son iki hanesi ise farklı yanı 7(70)>8(50)
birde bişey daha sormak istiyorum bnde GTX850M kart var mart da çıkacak olna Hitman 2016 yı son ayarda oynıyabilirmiyim.

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Son ayarlarda sanmam ama oynatır

Gtx970(pc) öneriyorlar 1080p için

lazye

lazye

Üye
Son ayarlarda sanmam ama oynatır

Gtx970(pc) öneriyorlar 1080p için
senin dediğin 60fps için geçerli ama 30 fps ve üstü zaten akıcı sayılıyor o yüzden GTX 850m 30 fps alır zaten büyük ihtimal ama kesin birşey söyleyemem :)

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
senin dediğin 60fps için geçerli ama 30 fps ve üstü zaten akıcı sayılıyor o yüzden GTX 850m 30 fps alır zaten büyük ihtimal ama kesin birşey söyleyemem :)
Oyunun akıcılığı 250fps den sonra geliyor

Cs go bf4 gibi fps multiplayer shooterlarda 1000 fps bile işine yarıyor

Yani senin mause tepki süreni kısaltıyor

Bana göre 60 fpsin altı kasıyormuş gibi geliyor

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Son Ayarlarda Laptopda Zor GTX 770M Daha İyi Bir Kart Ayrıca

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
    Konu Sahibi
Sonuc olarak son ayarda oynarmiyim Hitman 2016'yi...Ayrica PC modelim; "Asus x550jk-xo012d"

avast

avast

Üye
Şimdi mimaride önemli keplermi maxwell mi eski ekranvkartları keplerdi maxwelle performans yükseldi

Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
Yok son ayarlarda oynatmaz sanmam :D ama medium grafikde oynarsin

• Beğen
exp_l0it

exp_l0it

Üye
  • Beğen
Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Ben sıvı soğutucu kullanıyorum ona rağmen 70 derecenin üstüne çıkmaya zorlamıyorum sorun olabilir diye
Malum 4.5ghz az değil

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
    Konu Sahibi
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
    Konu Sahibi
Cevaplar için Teşekkürler.

Kaworu Nagisa

Kaworu Nagisa

Üye
ben asus n550 jk cn090h kullanıyorum ekran kartı aynı zaten soğutucu kullandığım takdirde nasıl olur son çıkan oyunları full kalite oynatır mı

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
    Konu Sahibi
ben asus n550 jk cn090h kullanıyorum ekran kartı aynı zaten soğutucu kullandığım takdirde nasıl olur son çıkan oyunları fu ll kalite oynatır mı
Ekran kartı aynı diyorsunuz yukarıdaki cevaplar bende geçerli olduğu gibi sizin içinde geçerli...

Üst Alt