nurani fw yüklemeyin arkadaşlar

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

doganmf

Üye
    Konu Sahibi
nurani fw yüklemeyin arkadaşlar
nunarinin yaptığı fw 15.2 yi bilgisayarıma indirdim ve kurulum işlemimi gerçekleştridim ancak donwload edilen dosyalarda virüs olduğu ve sistemime büyük zarar verdiğini gördüm.benim başıma geldi bilginize... :off:

yoks

Üye
Arkadaşım Bak şu Link Verdiğim Konunun En somn kısmında Ki Büyük yazıyı okursan iyi oolur

Tıklat

Konuyu Açan arkadaşım Zaten Böyle Demiş ;

NOT:PROGRAMLARI VİRÜS TARAMASIN DAN GEÇİRMEYİN AKSİ TAKTİRDE PROGRAM KENDİNİ AÇMAZ.......))....

yani vuris oldunu belirmiş ben onun için indirmedim ;)

Çünkü bu uyarıyı gördüm sende indermeseydin. :huhu:

almighty

Üye
Originally posted by doganmf@Nov 9 2005, 02:03 AM
nunarinin yaptığı fw 15.2 yi bilgisayarıma indirdim ve kurulum işlemimi gerçekleştridim ancak donwload edilen dosyalarda virüs olduğu ve sistemime büyük zarar verdiğini gördüm.benim başıma geldi bilginize... :off:
[post=206916]Quoted post[/post]​

elemanın tuhaf laflarından belliydi zaten bööle bişey olduğu... neyse geçmişolsun kardeşim.. ben virüs uyarısını yapmıştım daha önce...

almighty

Üye
Originally posted by doganmf@Nov 9 2005, 02:03 AM
[post=206916]Quoted post[/post]​

elemanın tuhaf laflarından belliydi zaten bööle bişey olduğu... neyse geçmişolsun kardeşim.. ben virüs uyarısını yapmıştım daha önce... :ah: :ah: :ah: :nono: :nono: :off: :eksi:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt