Numaran Görünmeden Mesaj Atma Bilen Varsa Yardım...

Sponsorlu Bağlantılar

perkon

perkon

Üye
    Konu Sahibi
Numaran Görünmeden Mesaj Atma Bilen Varsa Yardım...
Arkadaşlar hani bi program vardı daha doğrusu ben var diye biliyorum.numaran görünmeden mesaj atma.veya herhangi bir numara üzerinden mesaj atma programı bilen varsa linkini veya adını(link olursa daha iyi olur)yazarsa çok sevinicem çok lazım ben mesaj yazcam ama adım görünmesin yardımlarınızı bekliyorum...

a21a

a21a

Emekli Yönetici
mesajlarda ve aramada numaranın görünmesi özelliği operatör hizmeti ile ilgilidir. böyle bir programın
olmadığını düşünüyorum.

mAd_girL

mAd_girL

Üye
ya evet varmış hatta gecende ark.ıma geldi msj 4040 dan gelıo gibi görünüo ama nasıl yapıldıgını tam olarak bilmiorum

RockFord Fosgate

Üye
ınternetten sıteden gonderıyonuz fılan beles ben onu bılıyom!!!!

• Beğen
Tepkiler: Lord_oF_Dark
a21a

a21a

Emekli Yönetici
<div class='quotetop'>(mAd_girL &#064; Jan 2 2006, 09&#58;00 PM) [post=243544]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
ya evet varmış hatta gecende ark.ıma geldi msj 4040 dan gelıo gibi görünüo ama nasıl yapıldıgını tam olarak bilmiorum
[/b][/quote]

dediğim gibi bu bir operatör hizmeti.. programla olması teknik olarak mantığa uymuyor.. kullandığınız
operatöre danışın böyle bir hizmeti varmı diye.. 2000 yıllarında bana bilmediğim dört rakamlı bir numaradan mesaj geliyordu.. cevap için yine bu numarayı kullanmak gerekiyordu. hattım telsim di.
mesajı atan kişi beni tanıyordu.. fakat ben onu ortaya çıkaramadım. telsimi aradım .bu numarayı veremiyeceklerini istersem bu tür mesajları alma özelliğini kapatabileceklerini söylediler. kapattım.

cllgr

cllgr

Üye
aynı gsm operatörü üzerinden yapılabiliyor,numara görünmüyor.ama diğer operatörlerde olmuyor.operatör hizmeti yani,o vermeden geröekleşmiyro.kısacası yok öyle bir program arkadaş.

perkon

perkon

Üye
    Konu Sahibi
perki abiler şu internetten falan yapıyonuz dediğiniz ne oluyor.beleşe yapılıyomuş ya internet üzerinden.onu biraz açarmısınız.site ismi ve nasıl yapıldığını.

OktaySun

Üye
arkadaşlar bu TELSİM in bi hizmeti 4040 tan gizli no olarak mesaj atmaya yarıyor Yani yok ölee bi program SAYGILAR

ozkanak

ozkanak

Üye
evt telsim de varr

amedian

amedian

Üye
arkadaslar cepte oluyomu bilmiyorum ama sanmıyorum ama bilgisayardan atmak için bi program var gunluk 5 msj limitli hatta gonderen kısmına istedigin bilgiyi girebiliyosun mesela turkcell, 2222, 7070 vs i

Kin_ittifak

Kin_ittifak

Üye
evt arkadas bana yaptı telsimde 4040 dan geliyo ama o atıo

enigma

enigma

Üye
telsimin hizmeti. 4040 mesajlarını isterseniz engelleyebiliyorsunuz sürekli oluyorsa kim olduğunuda öğrenebiliyorsunuz. bana sormayın telsimin sitesine göz atın:) çünkü okudum ama hiç uygulamadım aklımdada kalmadı.

cepten oluyo

POWER

POWER

Üye
<div class='quotetop'>(amedian &#064; Jan 6 2006, 04&#58;06 PM) [post=246615]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
arkadaslar cepte oluyomu bilmiyorum ama sanmıyorum ama bilgisayardan atmak için bi program var gunluk 5 msj limitli hatta gonderen kısmına istedigin bilgiyi girebiliyosun mesela turkcell, 2222, 7070 vs i
[/b][/quote]
şu sitenin adı ne yo bir yazarmısın....

CK1991

CK1991

Üye
Sadece telsimde olur

kikaksk

kikaksk

Üye
<div class='quotetop'>(CEHENNEM_ZEBANiSi &#064; Jan 8 2006, 01&#58;33 PM) [post=248354]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
<div class='quotetop'>(amedian &#064; Jan 6 2006, 04&#58;06 PM) [post=246615]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
[/b][/quote]
şu sitenin adı ne yo bir yazarmısın....
[/b][/quote]

işte o programın adı messenger pro..linki aşağıda üye oluyorsun günde 5 tane msj atıyorsun deniliyo ama ben 5 tane attım ama sonrasını herdün için atmıyo galiba numara kısmına istediğin bişi yazıyorsun (örneğin:azrail,telsim) buyrun birde siz deneyin ....

perkon

perkon

Üye
    Konu Sahibi
o programda telefon no istiyo ya kendi numaramı mı verim yoksa noyu sallıyayım mı bişey olur mu.önemli mi daha doğrusu
update balance yazıyoya oraya tick atım mı

kikaksk

kikaksk

Üye
numaran&#305; yaz hiç bi&#351;ekilde kontör vs bi&#351;i olmuyo saplam bi program telefonuna register kodu geliyo mutlaka yaz...update balance k&#305;sm&#305;n&#305; seceme...

perkon

perkon

Üye
    Konu Sahibi
saol abi bi deniyek bakem şu programı.

perkon

perkon

Üye
    Konu Sahibi
yaw olmuyo.register yaptım şifremle bereber yazdım.activation yazılı bi ekran çıktı.
step 1 enter mobile:
step 2 enter activation:
falan var.step 1 e mobile phone yazıyom da step 2 ye ne yazcam?
solda SMS var.ona giiyom
to yazan yere gönderceğim noyu yazıyom aşağıda ne yazcaksam onu yazıyom.send diyom göndermiyo nasıl yapılcak bu bi yardım

gülserel

Üye
arkadaşlar turkceli bilmiyorum ama telsimde gönderceğin kişinin tlf nosunu yazıp boşluk bırakıp msjını yazıp 4040 a yolluyosunuz.karşıda numara görünmez ama şifre gider o kişi numaranızı görmeden o şifreyle yanıt verebilir size:):oke:

Üst Alt