Numaramı taşıyorum

• 22 Mart 2013
  • 620 Okunma
  • 9 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Yaklaşık 5 ay önce Avea'ya taşımıştım numaramı. Memnun gibiyim ama şebeke sorunu büyük sorun. Numaramı 1 ay içinde tekrar taşımak istiyorum.
    Aradıklarım şunlar:
    Şebeke sorunu olmayacak. Vodafone ve Turkcell'de bu yok. En azından çevremde öyle bi sorunla karşılaşan olmadı.
    Sınırsız internet paketi olacak ve bu paket pahalı olmayacak. Bu konuda iki operator hakkında da bilgim yok maalesef.
    FreeZone ve GNCTRKCLL arasında kaldım. Internet paketi ve az da olsa her yöne konuşma için hangisi daha uygun olur?

Ayda 20 liradan fazla kontör yüklemem ona göre tavsiye verebilirsiniz :)
    Düzenleme: 25 26 liraya kadar çıkabilirsiniz.

Yazan: Amaru Shady
  2. Ben de avea dan çok çektim Furkan ve tekrar Turkcell e geçtim, yalnız 20 tl ye turkcell de sınırsız paket ve konuşma biraz zor...

en avantajlı Ben yaptım paketi var, 19 tl ye 250 turkcell 250 diğer operatör..

Artı 7 tl ye 1 gb ...

Amaru Shady bunu beğendi.
  3. Sınırsız olmasa da 1 2 GB yeter :D 19+7 güzel görünüyor. Diğer tekliflere de açığım :D

4. Turkcell'e karşı kızgınlığımı biliyorsundur sanırım :D bence vodafone'a geç :ehe

5. Bende turkcell yildiz paketindeydim yarin vodafondan gelecek mesaji bekliyorum 19 liraya yeni gelenlere heryone 500dk 1000 sms + 1 gb net istersen net alabilirsin + olarak

6. bende mi turkcelle geçsem lo :D
    7 tl 1 gb iyimiş :)

7. vodafone freezone 19 tl 500 dk her yoıne 1000 sms 1gb internet

8. Duygusal hareket etmemeliyim :D

Çok iyi bu. Ama benim şu anda kullandığım hat babamın adına kayıtlı. Kimliğimi gösterip bu tarifeye geçebilir miyim?

9. Önemli olan kullanıcı, hat sahibi değil...

10. teşekkürler Engin abi :) birkaç gün sonra kurtuluyorum galiba avea'dan

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
23/09/2018 - 09:55