Numaramı nereden öğrenebilirler? Yardımcı olun lütfen

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

byfleepper

Üye
    Konu Sahibi
Numaramı nereden öğrenebilirler? Yardımcı olun lütfen
Selam değerli arkadaşlar,
Benim sizlere bir sorum olacak. Herhangi biri, benim Tükiye Cumhuriyeti Kimlik Numaramı biliyorsa Vodafone bayiindede bir tanışı olması durumunda gidip benim üzerime olan hatlarımı öğrenebilir mi? Normalde olmaz denir ama dediğim gibi çalışanlar tanış olunca bazı insiyatifleri kullanıyorlar malesef yani ben öyle umuyorum. Sizce böyle birşey mümkün müdür. Şüphelendiğimiz ve bizi rahatsız eden bir durum var. Numarayıda yeni değişmiş bulunmaktayız ve sadece 1 kişide var yani bilmemesi gereken bir kişi numarayı nasıl bulmuş olabilir. Rehber kaydı yoktur. Başına böyle bir durum gelmiş yahut böyle bir konuda bilgisi olan arkadaşlar beni bilgilendirirse sevinirim. Teşekkürler. Saygılar.

ulas19879

ulas19879

Üye
Ben Şahsen Vodafone Çalışanıyım. Normalde Bilgilerinizin Sizin Haricinizde 3. Bir Kişi İle Paylaşılması Yasak. Evet sistem Sizin Tc Kimlik Numaranızdan ne Kadar Hat Varsa tespit ediyor. Numara değişiklikleri v.s Sizin vodafone ile olan bütün işlemleriniz Tek bir pencereden Görebilirler.

• Beğen
Tepkiler: byfleepper

byfleepper

Üye
    Konu Sahibi
Ben Şahsen Vodafone Çalışanıyım. Normalde Bilgilerinizin Sizin Haricinizde 3. Bir Kişi İle Paylaşılması Yasak. Evet sistem Sizin Tc Kimlik Numaranızdan ne Kadar Hat Varsa tespit ediyor. Numara değişiklikleri v.s Sizin vodafone ile olan bütün işlemleriniz Tek bir pencereden Görebilirler.

öncelikle ilginiz için teşekkür ederim Ulasbey. Biz kimlik numaramızın nereden sorgulandığını yani hangi bayiden sorgulandığını bulabiliyor muyuz? Bunun bir kaydı var mıdır? Gereken işlemi yapmak istiyoruz bu konuda

ulas19879

ulas19879

Üye
Günde Milyonlarca Sorgulama Yapılıyor Belkide Bunun için Tutulan Bir Kayıt Yok , Kayıt Sadece İşlem Yapılırsa Tutuluyor Ve Bunuda İşlem Kayıtlarında İşlemi Yapan Personelin Kodundan Görebiliyoruz. Fakat Dediğim Gibi Sorgulamada Herhangi Bir Log Yoktur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt