Numara Taşıma soru! (çözüldü)

Sponsorlu Bağlantılar

daraske

Üye
    Konu Sahibi
Numara Taşıma soru! (çözüldü)
Benim Hattım Turkcell'di Bunu Vodafone'ye Taşıdım
Sms Hakkım Bitti Diye Bir Mesaj Gelmedi Ve Mesajları Kontörden Yedi Bende Bundan Sıkıldım Ve Avea'ya Geçmek İstiyorum!
SORUM: TURKCELLDEN VODAFONE GEÇMİŞ BİR HAT AVEAYA GEÇEBİLİRMİ
YANİ KAÇ DEFA NUMARA TAŞIMA HAKKIMIZ VAR!:hmmm

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
Hat taşımada sınır yok fakat zaman engeli var. Bir hat en az 3 ayda bir taşınır. En son numara taşıma işleminden sonra 3 ay geçmiş ise numaranı istediğin operatöre taşıyabilirsin, eğer 3 ayı doldurmamışsan numaranı taşıyamazsın.

daraske

Üye
    Konu Sahibi
Sağolun 3 Ayı Geçmişti

Foruma Çok Teşekkürler

firat_2733

Üye
mrb arkadaşlar ben hattımı vadafoneden avea taşıdım bugun vadafone iptal oldu avea taktım bu seferde sim kaydı yapılmadı dio sorun ne olabilir yardım?

colaturka14

Üye
hat açılmamıştır o zaman biraz daha bekleyin.

anaksarete

Üye
ya ben bişey sorcam acil cevaplarsanız sevindirik olcam benim bi hattım var avea ydı sonra vodafone çevirdi abim kullandı sonra ben geri aldım t.cell yaptım şimdi yeniden aveya dönmek için başvuru yaptm beş gün oldu hala işleme alınmıştır mesajı gelmedi sizce numara taşımanın sınırı varmı yoksa beklemeliyim lütfen bilenlerden bi cevap istiyorum!!! :(

Avea*

Avea*

Üye
ya ben bişey sorcam acil cevaplarsanız sevindirik olcam benim bi hattım var avea ydı sonra vodafone çevirdi abim kullandı sonra ben geri aldım t.cell yaptım şimdi yeniden aveya dönmek için başvuru yaptm beş gün oldu hala işleme alınmıştır mesajı gelmedi sizce numara taşımanın sınırı varmı yoksa beklemeliyim lütfen bilenlerden bi cevap istiyorum!!! :(
Geçiş yaptığınız bayi ile alakalı bir durumdur. Geçiş için başvuru yaptırdığınız bayiye giderek sorgulama yaptırabilirsiniz. Dilerseniz numaranızı özel mesaj ile gönderin sorgulayıp cevabı size bildireyim.

frmgsm

frmgsm

Üye
Hat taşımada sınır yok fakat zaman engeli var. Bir hat en az 3 ayda bir taşınır. En son numara taşıma işleminden sonra 3 ay geçmiş ise numaranı istediğin operatöre taşıyabilirsin, eğer 3 ayı doldurmamışsan numaranı taşıyamazsın.

arkadaşlar numara taşımada sınır yok,istediğiniz zaman istediğiniz yere taşıyın hattınızı,sadece yeni alınan bir hat 3 ay beklemek zorundadır...!!!

yuniiisss

Üye
bira ay içinde numara iki kere numara taşına bilirmi

--------------- Ekleme ---------------

t.cell den vodafone geçtim biray öncede aava geçtim acaba şimdi tekrar t.cell geçebilirmiyim

Karahasan

Karahasan

Emekli Yönetici
bira ay içinde numara iki kere numara taşına bilirmi

--------------- Ekleme ---------------

t.cell den vodafone geçtim biray öncede aava geçtim acaba şimdi tekrar t.cell geçebilirmiyim

Hattınız yeni değilse 1 ay içinde taşıyabilirsin.

atakan00

Üye
Arkiler ben turkcell hat aldım faturasız daha 1 ay bile olmadı. Şimdi gidip vodafone geçebilir miyim
Yoqsa şu 3 ay kadar beklemem mi lazım

ibo_16_37

Üye
geçebilirsin ama son faturanı ve kdv leri ödenen lazımmış

huseyin7215

Üye
arkadaslar numarayı tekrar tasıyınca kampanyalardan yaralanabiliyor muyuz ??

Silinen Üye 325954

Silinen Üye 325954

Kapalı Hesap
hayır faydalanamıyorsun.

Üst Alt