numara taşıma sonrası faturalandırma ve taahhüt

sinankoca60

sinankoca60

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar merhaba. ben kısa zaman önce numaramı türk telekom'dan vodafone'a taşıdım. türk telekom'da kalan son faturamı online işlemler üzerinden ödeyebiliyorum. fakat taahhüdümü bozduğum için bana 57 lira kadar ek bi ücret çıkarmışlardı. bunu nasıl ödeyebilirim veya görebilirim. e-devlet'ten baktığımda sadece fatura borcum görünüyor. ilerde faiz vs. gibi şeylerle uğraşmak istemiyorum. bilen varsa bilgilendirebilir mi?
 
yeumyang

yeumyang

Moderator
Son faturaya yansıtılır ödeme yaparken numarayı yazınca tüm borç görünecektir
 
sinankoca60

sinankoca60

Üye
    Konu Sahibi
ben de öyle bekliyordum ama internet üzerinden numara ve tc no ile sorgulama yapınca sadece fatura ücreti görünüyor. onun dışında bi borç görünmüyor. en iyisi bi türk telekom şubesine gidip öğrenmek sanırım
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt