Notebook Yardımı(DELL)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tt82

Üye
    Konu Sahibi
Notebook Yardımı(DELL)
Herkese iyi geceler.Arkadaşlar Dell inspiron 1100 aldım fakat ekran ile ilginç bi problemim var.Herhangi bi oyun yüklediğim zaman ekran küçülüyo ve küçük ekran oynatıyo.Bu herhangi bi oyun için.Ayrıca Bios ekranıda küçük görünüyo.Bilgisi veya fikri olan arkadaşların yorumlarını bekliyorum.

tt82

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar hala cevap yok mu yav.Bugün bios ve ekran kartını update ettim sonuç değişmedi.Sadece ekran kartını setupta 1mb den 8 mb ye çıkarabildim fikirlerinizi ve yardımlarınızı bekliyorum

teenwolfx

Üye
arkadaşım notebook larla ilgili pek bilgim yok ama acaba ekran kartın yetersiz olduğundan olabilir mi? sonuçta notebook ların tasarım amacı farklı oyun oynamak için tasarlanmadı... mesela ekran kartın ne?

tt82

Üye
    Konu Sahibi
Intel 845gm paylaşımlı ve 64 mb olabiliyo.Bi türlü anlam veremedim.Oyunu açıyo problem yok ancak problem açılan ekranın tam ekran olmaması

teenwolfx

Üye
Originally posted by tt82@Sep 14 2005, 01:26 AM
Intel 845gm paylaşımlı ve 64 mb olabiliyo.Bi türlü anlam veremedim.Oyunu açıyo problem yok ancak problem açılan ekranın tam ekran olmaması
[post=164928]Quoted post[/post]​

ekran kartın kaldırmadığından kaynaklanıyor bu sorun ok... bana intel celeron 466 yada 400 lü bir işlemcili pc si vardı arkadaşımın yanlış hatırlamıyorsam o zaman ekran kartı çok düşük birşeydi işte şimdikiler gibi 256 mb falan kartlar yoktu o zamanlar 4mb lık kartlar vardı voodo 3d kartlar falan vardı neyse ve biz mortal kombat 4 ü tam ekran oynayamazdık. sanırım senin kinin sebebi de bu......

tsubasa

tsubasa

Üye
ekran kartından kaynaklanıyor,oyun oynamak istiyorsan biostan arttırmalısın ekran kartını,yada tam ekran olarak ancak mario yu oynayabilirsin :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt