Note2 Yardıma Ihtiyacaım Var.

 • 6 Ekim 2013
 • 457 Okunma
 • 3 Cevap

 1. merhabalar, arkadaşlar.
  note 2 kullanıyorum. Google konuşma motoru Türkçe konuşmuyor. talk back. kullanmak zorundayım görme güçlüğü çekiyorum. bu benim için olmazsa olmaz. ne yaptıysam tükçe konuşmyor telefonum. Google konuşma motru ayarlarında diğerdilleri yükle gibi bir seçenek var fakat Türkçe yok. dil olarak geçerli metin dilini kullan seçeneği seçili fakat ne yazık Türkçe konuşmuyor. başka telefonu incelediğimde işaretlerin hepsi aynı görünüyor. ama benim tel Türkçe konuşmuyor. format atmak istmiyorum. çünkü yüklü programları tekrar kurmak beni üzüyor. başka bir konuşma motoru satın alıp yükledim. fakat ne yazıkki başarılı değil.
  lütfen yardım edin.
  Google konuşma motorunu tekrar nasıl Türkçe yaparım. dediğim gibi talk back kullanmak zorundayım. belki benim gibi bu programa ihtiyacı olan ve ayarları bozulan başka kişilerde yararlanır.
  teşekküler.
   


  Yazan: necati11
 2. Bu konusma programlarında Hayır yok. Sadece iphone sağlam iş yapıyor. Bendeki not2de de ingilizce konuşuyor sanırım tr dil yok.
   
 3. benim telefonum Türkçe konuşuyordu. fakat şeytan dürttü. yazıdan konuşmaya ayarlarına baktım ve çıktım çıkış yapınca İngilizce oldu. tekrar Türkçe yapamıyorum. beni formattan kurtarın. diğer programları yüklemek benim için çok zor oluyor. yazıdan sese
   
 4. O zaman bende arastiracam. Lakin tr dikde verim olmaz ingilize de ise sanki amerikadasin
   
Yüklüyor...
20/11/2018 - 22:24