Note 9 Almayı Tavsiye Edermisiniz 512 GB

Sponsorlu Bağlantılar

efsane_6868

efsane_6868

Üye
    Konu Sahibi
Note 9 Almayı Tavsiye Edermisiniz 512 GB
Merhaba Arkadaşlar ben Mekke i Mükerreme de çalışıyorum burda bir tejnoloji magzasında Note 9 satılyor 512 GB versiyonunda güzel indirim var
6000 tl ye tekabül eden fiyatta satılıyor yalnız telefonun yanında

Samsung Galaxy Gear Watch Akıllı Saat (46mm Gümüş) 2200 tl değerinde Saat hediye ediyorlar
yani telefon 3800 tl ye tekabül ediyor

ben daha öncelerden Note 4 kullandım çok memnundum
Suan Samsun S7 Edge kullanıyorum ama ekranda kırmızı çizgi var o yüzden pek memnun klamadım sizden ricam Note 9 la ilgili görüşleriniz nelerdir yardımcı olursanız sevinirim

Özellikle kullanan arkadaşlardan yorumlar bekliyorum

yardım edecek yokmu

28ilker28

Üye
Ben 1 aydır kullanıyorum güzel ve performanslı bir cihaz hiç üzmüyor sadece çok fazla parmak izi tutuyor ve pili ilk başta çabuk bitiyor zannediyorsun ama kullanımlara bir bakınca anlıyorsun ben dün sadece 9 saat youtube da video izlememe rağmen %2-3 filan kalmıştı en son kamerası çok güzel harika gece çekimleri yapabiliyorsun zaten kasma takılma tarzı bir problemi yok yüz tanıma ve iris tanıma iyi çalışıyor almadan önce eline alıp incelemeni tavsiye ederim ve mavi rengine kesinlikle bak zaten çoğu teknoloji mağazasında mavi rengi açıkta oluyor aynı zamanda galaxy watch da kullanıyorum şu an ama çözünürlüğünü beğenmeyebilirisin çünkü telefondan saate bakınca piksel piksel anadolu oluyor ama saati 2 gün kullanıp çıkardığında gün boyu bir eksiklik hissediyorsun çünkü tüm bildirimlere saat den bakmaya alışıyorsun özellikle araç kullanırken konuşması kulaklık kullanmak dan daha kolay çünkü yeri geliyor ve kulaklık düşüyor ama saat den rahatça konuşabiliyorsun şarjı bana 2.5 gün gidiyor.

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
@efsane_6868 az bilgilendirme için pm'den ilgileniyorum

Üst Alt