Note 5 Hakkında

Sponsorlu Bağlantılar

Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
    Konu Sahibi
Note 5 Hakkında
Note 5 cihazımı servise göndermiştim bana yenisini gönderdiler. Farkettiğim birşey var CPU-Z ile aygıt bilgilerine baktığım da "Distribitor: AT&T" yazıyor bu ne anlama geliyor acaba bilgisi olan var mı ?

Buğra

Buğra

Admin
AT&T abd de bulunan bir operatördür. Turkcell vodafone vb gibi
sanırım sizin değişm cihazı abd'den AT&T operatöründen gelmiş o sebeple öyle görünüyordur. Şebeke çekim konusunda vs sorun yoksa sıkıntı etmeyin :)

Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
    Konu Sahibi
AT&T abd de bulunan bir operatördür. Turkcell vodafone vb gibi
sanırım sizin değişm cihazı abd'den AT&T operatöründen gelmiş o sebeple öyle görünüyordur. Şebeke çekim konusunda vs sorun yoksa sıkıntı etmeyin :)
Operator olduğunu biliyorum yalnız neden öyle birşey göndermişler onu anlamadım. şebeke konusunda herhangi bir sorun yok

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Note 5 İn Üretimi Bitmiştir Abdden Sıfırını Bulmuşlardır Getirmişlerdir :)
Büyük İhtimalle Diğer Özellikleride Farklıdı rBiraz Daha Üst Seviye Donanımı Olabilir

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
donanım farkı yok diye biliyorum

Türkiyede olmadığı için abdden getirilmiş olabilir
bi sorun teşkil etmez
sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Telefon kalmazsa vietnamdan yenisi gelir kalkıpta amerikan operatör cihazı getirilmez. Servise sorun bence burada ne söylense sebebi belli olmaz. Note5'in özellikleri dünya çapında aynı. S7'de farklılık var.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
    Konu Sahibi
İşlemci kamera sensörü gibi farklılıklar var benim bildiğim Note 5 de.

Silinen üye 2362831

Kapalı Hesap
Buna benzer durum bendede oldu. 1 ay önce Galaxy S4 cihazımı garantiye gönderdim anakart değişti. Phone info uygulamasında telefonun rengi siyah yazıyordu benimki beyaz :)

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt