Note 5 Download moda alamıyorum. Yardım lütfen!!

Sponsorlu Bağlantılar

tatarali

tatarali

Üye
    Konu Sahibi
Note 5 Download moda alamıyorum. Yardım lütfen!!
Merhaba arkadaşlar. Elimde şirkette kullandığım Note5 var ve ben bu telefona STOCK ROOM kurmak istiyorum. İçinde Mobile@work diye lanet bir program var. Program kaldırılamıyor, telefon fabrika ayarlarına döndürülemiyor, recovery mod da (hard reset) bir işe yaramıyor. Usb hata ayıklama açılmıyor. Ekran kilidi tamamen kaldırılamıyor, vs. Ondan mıdır başka bir nedenden midir bilemem ama bu telefona "Home+Ses Kısma+Power" tuş kombinasyonu yaptığımda download moda giremiyorum.
Şöyle ki;
1. Parmaklarımı hiç çekmezsem kapanıp açılıyor ve bunu belli ki ben sıkılana ya da şarjı bitene kadar yapar.
2. Açılırken parmağımı yalnıza güç düğmesinden çekersem diğer ikisinde tutarsam telefon güvenli moda giriyor. Ve fabrika ayarları filan yine olmuyor.
3. Açılırken güç ve ses kısma ya da home tuşunu bıraktığımda yani tek tuşa basılı beklediğimde telefon normal açılıyor ve hiç bir şey olmuyor.
4. Samsung 300 K Tool diye bir program buldum tuş kombinasyonsuz yapayım diye hiç bir işe yaramıyor.

Bu bilgiler ışığında bana yardım edin lütfen. Odin moda nasıl geçecem ya da stock room kurmam için başka bir yol var mı? (Root istemiyorum zaten şu an istesem de yapamam malum yukarıda anlattığım nedenlerden kısıtlı telefon)

Üst Alt