Galaxy Note 4 Note 4 , galaxy S8 ROM yükleme hakkında

Sponsorlu Bağlantılar

Darqos

Darqos

Üye
    Konu Sahibi
Note 4 , galaxy S8 ROM yükleme hakkında
Merhaba arkadaşlar, Note 4 için bir ROM buldum Galaxy S8 romu , ROM ingilizce ama bunun pek sıkıntı çıkartacağını zannetmiyorum , Android telefonda daha önce ROM atmadım bana yardım edebilirmisiniz lütfen , ROM un linki budur izleyebilirsiniz
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Dereck

Dereck

Üye
Bende geçtiğimiz gün Note 7 romu denedim. Görünüşü senin paylaştığın videoyla aynıydı. Belkide aynı romdur bilemiyorum. Görsellik falan çok güzel ama performans oldukça kötü bilgin olsun. Antutu puanım orjinal romla 67bin iken Note 7 romuyla uygulamasız 40 bine düştü.

Soruna gelince TWRP kullanımı hakkında bir çok video bulabilirsin.. Örnek:

yeni ROM denemeden önce mevcut sisteminin TWRP ile tüm yedeğini alırsan senin için geriye dönüş daha kolay olur.

Darqos

Darqos

Üye
    Konu Sahibi
Bende geçtiğimiz gün Note 7 romu denedim. Görünüşü senin paylaştığın videoyla aynıydı. Belkide aynı romdur bilemiyorum. Görsellik falan çok güzel ama performans oldukça kötü bilgin olsun. Antutu puanım orjinal romla 67bin iken Note 7 romuyla uygulamasız 40 bine düştü.

yeni ROM denemeden önce mevcut sisteminin TWRP ile tüm yedeğini alırsan senin için geriye dönüş daha kolay olur.
Telefonda hiç oyun oyanmıyorum

Darqos

Darqos

Üye
    Konu Sahibi

dostum EKRAN YER PAYLAŞIMI TESPİT EDİLDİ bölümünde kaldım , eskiden bunu düzeltebiliyordum ama şimdi gitmiyor , flashlama ile bunu çözebilirmiyiz ?

Dereck

Dereck

Üye
dostum EKRAN YER PAYLAŞIMI TESPİT EDİLDİ bölümünde kaldım , eskiden bunu düzeltebiliyordum ama şimdi gitmiyor , flashlama ile bunu çözebilirmiyiz ?
Açıkcası hiç karşılaşmadığım bir hata.. Birde sizin verdiğiniz rom 910F için benimki 910H olduğu için deneyemiyorumda malesef. Sorunu çözebildiniz mi ?

Üst Alt