note 2 kullananlar bakabilirmi note 2 alacagımda

Sponsorlu Bağlantılar

AHKE

AHKE

Üye
    Konu Sahibi
note 2 kullananlar bakabilirmi note 2 alacagımda
merhaba ben note 2 alacagım 1 ay içerisinde.bi kaç sorularım var cevaplarsanız sevinirim
1.)uygulamalar h.kartına taşınabilinio mu kitkat surumunde. teli rootlayarak folder mount programı ile oyun datası olan oyunların datasını h.kartına taşınabilinıo ama candy crush,angry birds gibi datası olmayan oyunları h.kartına taşınabilinıo mu yani apklar
2.)birde bu kitkat surumunde sarkılar,dosyalar falan h.kartına atılmıomuş bu dogru mu dogruysa çözümü var mı?
3.)oyun performansı nasıl hala güncel yuksek boyutlu oyunlar oynanabilinir mi

• Beğen
Tepkiler: Dede

ARİF MARAŞ

ARİF MARAŞ

Üye
lg g2 öneririm

ARİF MARAŞ

ARİF MARAŞ

Üye
kore modelini alabilirsin türkçe ve türkeyede bulmak çok çok kolaykore hafıza kartı destekliyor ve batarya çıkabiliyor..

AHKE

AHKE

Üye
    Konu Sahibi
kore modelini alabilirsin türkçe ve türkeyede bulmak çok çok kolaykore hafıza kartı destekliyor ve batarya çıkabiliyor..
onlar replika olmuo mu yani dandik falan
çunku samsunglarında var kore malısı

ARİF MARAŞ

ARİF MARAŞ

Üye
alakası yok aynı teknik özellikler kore demeyelimde lte diyelim biz ona

ARİF MARAŞ

ARİF MARAŞ

Üye
doğru

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Kore modeli daha sağlam yani LTE . Çünkü samsung Kore mali . Yan sanayi Çinden gelip Kore yazar .

AHKE

AHKE

Üye
    Konu Sahibi
Kore modeli daha sağlam yani LTE . Çünkü samsung Kore mali . Yan sanayi Çinden gelip Kore yazar .
sen note 2 kullanıon herhalde sordugum soruları biliosan cevaplayabilirmisin ona göre alcamda

ARİF MARAŞ

ARİF MARAŞ

Üye
lg g2 ltenin tek kötü yanı şarjı biraz daha az

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
sen note 2 kullanıon herhalde sordugum soruları biliosan cevaplayabilirmisin ona göre alcamda
Dediğin hersey mümkün cihaz note 3 ile tek fark full ekran değil. Oda önemli değil ram 2 gb herseye yeter fazla bile . Herşeyi heryere taşı root et rahatla . Es Explorer tavsiye ederim . Yedek için ultimate backup iyi . Data ile istersen yedek al . Hiç sorun olmaz . Ama 4.3 tavsiye ederim başka soru varsa buyur

AHKE

AHKE

Üye
    Konu Sahibi
Dediğin hersey mümkün cihaz note 3 ile tek fark fu ll ekran değil. Oda önemli değil ram 2 gb herseye yeter fazla bile . Herşeyi heryere taşı root et rahatla . Es Explorer tavsiye ederim . Yedek için ultimate backup iyi . Data ile istersen yedek al . Hiç sorun olmaz . Ama 4.3 tavsiye ederim başka soru varsa buyur
zaten alır almaz rootlarım hemen şarjı nasil 1 gun dayanır her akıllı tel ama note 2 nin sarjı iyl diolar ölemi

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Sarj ederken orjinal kablo yada sarj aleti olmalı . Ben saatlerce mesaj yazıyorum nete giriyorum halen yarıya inmiyor. Yani müthiş bir alet hele kalemi ayrı bir nimet

• Beğen
Tepkiler: AHKE
KayraBey

KayraBey

Üye
Note2 harika bir telefon.

@~N.A.W.Y~ Note2 üzerinde mastır yaptı. En iyi bilgiyi ondan alırsın. :D

• Beğen
AHKE

AHKE

Üye
    Konu Sahibi
Note2 harika bir telefon.

@~N.A.W.Y~ Note2 üzerinde mastır yaptı. En iyi bilgiyi ondan alırsın. :D
ona mesaj atcaktım karakter sayısı yetmedi zaten profilinde de konulara beni etiketleyın diodu ama ben etiketlemeyi bilmiorum.herhalde sen etiketledin şimdi bildirim gelmiştir deme N.A.W.Y e

• Beğen
Tepkiler: Dede
mürteza16

mürteza16

Üye
Al bence. Güzel telefondur.

• Beğen
fk555897

fk555897

Üye
Çok güzel bir telefon ama güncelleme almayabilir. Ben telefondan çok memnunum.

• Beğen
serdar_gs

serdar_gs

Üye
Yeni note 3 aldım note 2 kullanıyordum 4.4.2 türkiye romu kurmuştum uygulama yöneticisinde hafiza kartına taşıma özelliği var ve çalışıyodu hatta ben taşımadan bi kaç oyunu kendi taşımış ama apkları taşıyo herhalde datalar değil diye biliyorum şarkılar dosyalar tabiki hafiza kartına atılabiliyor oyun performansı güzel 4.4.2 ile telefon kaymak gibi olmuştu.

• Beğen

Üst Alt