Note 2 android 4.3 yükledim bir türlü wifi gelmiyor

Sponsorlu Bağlantılar

handsome5234

Üye
    Konu Sahibi
Note 2 android 4.3 yükledim bir türlü wifi gelmiyor
aldığımda ispanya romu 4.1.2 vardı. omega rom v23 android 4.3 ü indirdim ve youtubedeki kurulum videosuna göre kurdum.kurduktan sonra imei gitmemiş ama ağda kayıtlı değil diyordu onu 2 tane paketle düzelttim. ama wifi için şebekeyi için paket indirdiğim yerdeki bu sitedeki note3 e benzeyen romdaki ve omega rom un xda daki wifi dosyasını denedim olmadı. gerçi omega nın xda daki sayfasını tam anlamadım

odin le dosyayı flaşlayıp resetten sonra cwm yi açıyor root kaldırılsın mı diyor bende her seferinde hayır diyorum. xda da da öyle yazıyor zaten

xda daki linki

anlayan bilen varsa yardım edebilir mi?Installation Instructions:
1. Copy rom to your device
2. Boot to recovery and flash Omega and then reboot system.

3. If you are having the old bootloader WiFi will not work, flash this Fix file with odin. Credits to dr.ketan for the
If you are using the new bootloader you do not need to flash this fix, WiFi will work.
To check your bootloader go to download mode and if you have an entry: then you are having the new bootloader.

4. If you are using CWM based recovery ignore "Disable Recovery Flash" and "Fix root (/system/xbin/su)" messages at all times, just select "NO", else selecting YES will break root.

PLEASE FOLLOW THE EASY INSTALLATION INSTRUCTIONS ELSE YOU WILL HAVE VARIOUS ISSUES!

odinle dosyayı flaşlayıp resetten sonra cwm yi açınca restart diyorum bana Fix root (/system/xbin/su) soruyor bende hayır diyorumeski romdayken yedeklemiştim ama cwm onu görmüyor

eski 4.1.2 ye dönüş için varsa bilindik sorunsuz rom adres tavsiye edebilirsiniz.

şuanki android 4.3 te bir sorunum daha var ben bluetooh da kimseyi göremezken başkaları beni görüyor. başkasına bir şey yollamam için onun benim tel le eşleşmesi. bana o eşleşme isteği göndermeden bir şey gönderemiyorum.

telefon yurt dışı imei kopyaIf you are having the old bootloader WiFi will not work, flash this Fix file with odin.

deki dosyayı odinde ap bölümünde flaşlıyorum olmuyor youtubede bir video da bir bootloader dosyası vardı onu videoda bl bölümünde-yeni bootloader oluşturdu- flaşladı bende öyle yaptım ama yine olmadı

çok yazdım ama sorunun tam anlaşılması için gerekli diye düşünüyorum. şimdiden teşekkürler.
ditto note3 romunu denediğimde telefon açılmıyor sürekli reset atıyordu onu denemem.yukardaki ingilizce yazının en yakın türkçe çevirisi google translate değil

1. rom, aygıta Kopyala
2. boot kurtarma ve Omega flash ve sistemi yeniden başlatın.

3. WiFi çalışmaz eski bootloader yaşıyorsanız, bu saptamak N7100_wifi_fix_for_old_bootloader.tar dosyasını odin ile flash. İnanç-e doğru dr.ketan belgili tanımlık WiFi saptamak için
Bu düzeltmenin flash gerek yok yeni bootloader kullanıyorsanız, WiFi çalışacaktır.
Denetlemek için önyükleme yükleyicisi gidin bir girdi varsa ve mod indirmek için: yeni bootloader KNOX garanti geçersiz sonra yaşıyorsunuz.

4. temel CWM kullanıyorsanız, kurtarma Yoksay "Kurtarma Flash devre dışı bırak" ve "düzeltme kök (/ sistem/xbin/su)" iletileri her zaman, sadece "Hayır", seçin başka seçme Evet kök kıracak.

LÜTFEN KOLAY KURULUM TALİMATLARI BAŞKA ÇEŞİTLİ SORUNLARI OLACAK!

Mücteba

Mücteba

Üye
yenıden 4.2.2ye don daha iyi

Üst Alt