Note 2 105.43 mb güncelleme geldi

Sponsorlu Bağlantılar

aşikar53

aşikar53

Üye
    Konu Sahibi
Note 2 105.43 mb güncelleme geldi
29.08.2013 saat 11:00

- - - Eklendi - - -

herhangi bişey değişmedi geçişler sanki farklı gibi ama tam anlamış değilim bişey çıkarsa yazarım sanki biraz hızlanma var bu kadar

Artles

Artles

Üye
Bende guncellemedi allah allah

ANIL

ANIL

Admin
Evet N7100XXDMF3 sürümü gelmiş. Kies üzerinden güncellenebilir durumda.

codblackops2

codblackops2

Üye
Hemen sorgulatiyorum

Gelmemiş ya la.

Pcdende ugrasmak istemiyorum

ANIL

ANIL

Admin
Güncelleme yeni geldiği için yoğunluk olur. Daha geç vakit tekrar deneyin telefon üzerinden elbet güncelleme gelecektir :oke:

• Beğen
Tepkiler: codblackops2
codblackops2

codblackops2

Üye
Güncelleme yeni geldiği için yoğunluk olur. Daha geç vakit tekrar deneyin telefon üzerinden elbet güncelleme gelecektir :oke:
Mesajlarımı birleştirmişsin :hmmm

Tamam bakalım umarım kayda değer değişmeler varıdr

• Beğen
Tepkiler: ANIL
AHKE

AHKE

Üye
sammobilden baktım 27 sinde gelmış guncelleme

Türe

Türe

Üye
Güncellemeyin. Geçenler sarjin cok kotu oldugunu soyluyorlar.

ANIL

ANIL

Admin
Orjinal güncelleme sonuçta. Güncelledikten sonra wipe yapın bir sıkıntı olacağını sanmıyorum.

• Beğen
Tepkiler: codblackops2
furkann20

furkann20

Üye
Galaxy S III'e verilmiş olan ama aynı zamanda note 2'ye gelmeyen 2 tane kararlılık güncelleştirmesidir diye düşünüyorum...

Bu arada S 3 ve note 2 kullanıcıları kaç saatte şarj ediyorsunuz telefonunuzu? Ve de şarj adaptörünüzün volt ve amperini yazar mısınız lütfen?

Türe

Türe

Üye
Galaxy S III'e verilmiş olan ama aynı zamanda note 2'ye gelmeyen 2 tane kararlılık güncelleştirmesidir diye düşünüyorum...

Bu arada S 3 ve note 2 kullanıcıları kaç saatte şarj ediyorsunuz telefonunuzu? Ve de şarj adaptörünüzün volt ve amperini yazar mısınız lütfen?

Aosp Rom ;

Üst Alt