not 4 bilgisayar görmüyor

Sponsorlu Bağlantılar

yaren_70

Üye
    Konu Sahibi
not 4 bilgisayar görmüyor
Arkadaşlar not 4 ü bilgisayara taktığımda bilgisayar görmüyor. Flash belleği telefona takıyorum usb takıldı çıkarıldı yazıyor ama telefonda gözükmüyor. Şarj soketi değişti. Tamircinin bilgisayarı telefonu gördü. Eve götürdüm. Ne bilgisayar nede flash bellek görmedi. Not 3 te denedim onda herşey normal. Bilgisayar ve flah sağlam Ne yapmam lazım?

PALA.

PALA.

Üye
Muhtemelen bir tür hatalı sürücü yüklenmesi oldu...
Telefonunuzu bilgisayara takmadan, hatalı aygıtları kaldırın, sonra telefonunuzu bağlayın.Kolay gelsin...

yaren_70

Üye
    Konu Sahibi
Daha önce kaldırdım durum yine aynı.

wrongroad

Üye
Cihazı tak, aygıt yöneticisine gir orada görünen telefon ismindeki sürücüyü kaldır. Cihazı sök ve mtp seçeneğinş seçerek geri tak ve sağ altta sürücü yükleme simgesine basarak sürücü yükleyene kadar bekle. Telefonun içindeki sürücüyü yükler bu şekilde.

yaren_70

Üye
    Konu Sahibi
Kardeş ilginiz için teşekkürederim. Aygıt yöneticisinde telefon ismi geçen hiçbir yer yok. Ayrıyeten mtp yeri zaten işaretli.

PALA.

PALA.

Üye
Telefon bağlı iken, denetim masası> aygıtlar ve yazıcılarada baktınız mı ?
Açılan pencerede bilgisayarın üzerine sağ tıkla ara. Ayrıca bazı modellerde mevcut mtp ayarı buradan da yapılabilir...

yaren_70

Üye
    Konu Sahibi
Ordada yok. Arıza telefondadır desem iş yeri bilgisayarıda gördü. Evdeki bilgisayar arızalıdır desem not 3 ü bağlıyorum görüyor. İlk defa başıma böyle bir şey geliyor. Ne yapacağımı şaşırdım. Yinede teşekkürler.

Üst Alt