Yardım not 3 acil system/etc/wifi klasöründeki dosyalar lazım

Sponsorlu Bağlantılar

kayserMF

kayserMF

Üye
    Konu Sahibi
not 3 acil system/etc/wifi klasöründeki dosyalar lazım
arkadaşlar yanlışlıkla sildim ve bi daha wifi açılmadı lütfen not 3ü olanlar yardım etsin

frezby1

frezby1

Üye
fabrıka ayarlarına don eger olmaz ıse sammobılde telın marka modelıne uygun stock rom u ındur odın ıle flasla duzelır
senın ıcın onem arz eden dosya ve klasorlerın yedegını almayı unutma

kayserMF

kayserMF

Üye
    Konu Sahibi
fabrıka ayarlarına don eger olmaz ıse sammobılde telın marka modelıne uygun stock rom u ındur odın ıle flasla duzelır
senın ıcın onem arz eden dosya ve klasorlerın yedegını almayı unutma
fabrika ayarlarını denedim olmadı sizin dediğinizi yapacak bilgisayar ve dosyalarımı alabilecek depolama aracım yok

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
Wipe atmayı dene, olmazsa bilgisayarı Kies e bağla telefonu Odin yükseltme moduna al pc ye bağla Kies ten Acil durum üretici yazılımı yükseltme moduna getir seçeneğini aç seri no ve model kodunu yaz samsung un firmware sunucusunda direk sıfır yazılım atsın sammobile dan uğraşmak yerine

kayserMF

kayserMF

Üye
    Konu Sahibi
dedeğim gibi bilgisayar felan yok sadece o dediğim dosyalar lazım

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
dedeğim gibi bilgisayar felan yok sadece o dediğim dosyalar lazım
O dosyalar normal cihazlarda paylaşılmaz gibi , sistem klasöründeki dosyaları silmeyi nasıl başardınız merak ettim doğrusu, es dosya yöneticisi ile sildiğiniz büyük ihtimal geri dönüşüm kutusuna atmıştır oraya bi bakın yoksa yapacak birşey yok

kayserMF

kayserMF

Üye
    Konu Sahibi
O dosyalar normal cihazlarda paylaşılmaz gibi , sistem klasöründeki dosyaları silmeyi nasıl başardınız merak ettim doğrusu, es dosya yöneticisi ile sildiğiniz büyük ihtimal geri dönüşüm kutusuna atmıştır oraya bi bakın yoksa yapacak birşey yok
x plore ile root dosyalarına bakıyordum sildi baya uğraştım bulamdım geri dönüşüme felan baktım yoktu
not 3 olması şart değil her hangi bir galaxy olur sanki

kayserMF

kayserMF

Üye
    Konu Sahibi
Wipe atmayı dene, olmazsa bilgisayarı Kies e bağla telefonu Odin yükseltme moduna al pc ye bağla Kies ten Acil durum üretici yazılımı yükseltme moduna getir seçeneğini aç seri no ve model kodunu yaz samsung un firmware sunucusunda direk sıfır yazılım atsın sammobile dan uğraşmak yerine
kardeşim hallettim ve hiç rom felan atmadım sadece rom dosyasını indirdim ve içinden ihtiyacım olan dosyaları aldım telefonun içine attım ve telefonu kapatıp açtım ve sorun düzeldi. eğer sizinde başınıza bu tip hatalar gelirse rom atmadan halledin. her şey için teşekkürler.