norton prosu hakkında

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
akrepkral

akrepkral

Üye
    Konu Sahibi
norton prosu hakkında
slm arkadaşlar ben norton prosunu yükledim ALLAH var iyi pro ama bu program rom u aramıyor bir tek c ve e yi arıyor ben şöyle duydum bazı virüsler rom a yükleniyormuş bu konuda hakkında bilgisi olan varsa aydınlatırsa sevinirim.........

eon

Üye
Originally posted by akrepkral@Oct 25 2005, 10:31 AM
slm arkadaşlar ben norton prosunu yükledim ALLAH var iyi pro ama bu program rom u aramıyor bir tek c ve e yi arıyor ben şöyle duydum bazı virüsler rom a yükleniyormuş bu konuda hakkında bilgisi olan varsa aydınlatırsa sevinirim.........
[post=198688]Quoted post[/post]​

Rom (read only memory) demektir. dolayisiyle, write hakki olmaz, yani yoktur ve hicbir program, ya da application rom'a data yazamaz. sonuc olarak rom'da arama yapmak mantiksiz, ben rom'a herhangi bir virusun yuklenecegini sanmiyorum.

wapcimor

Üye
Originally posted by akrepkral@Oct 25 2005, 10:31 AM
[post=198688]Quoted post[/post]​
ortaq naban sen rom a bili yazılsaydı telefonun acılma müziğini değiştirirdim :haha:

ozkanak

ozkanak

Üye
+1

akrepkral

akrepkral

Üye
    Konu Sahibi
ya aslında banada mantıksız geldi fakat symbian hakkında her gün değişik bir şey duyduğumuz için sorayım dedim ama bu arada kaspersky sanırım rom u arıyor.........

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt