Norton 2003 yükledim ama hata var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
KimyageR

KimyageR

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Arkadaşlar norton 2003 ü aynı cd den diğer bilgisayarıma yükledim sorunsuz çalışıyor ama herhangi bir klasörün üstüne gelip sağ tıklayıp virüs taramasından geçir deyince bir uyarı ile karşılaşıyorum. O uyarı beni http://service1.symantec.com/support/nav.n...&build=Symantec linkine yönlendiriyor. Bu durumu nasıl düzeltebilirim. Yada nortonumu değiştirmem lazım :help:

jewel_ma21

jewel_ma21

Üye
sanirim program arizali ve
hatali oldugu icin seni norton supporta yonlendirio
yonlendirilgin site hatalari belirtmen icin

teenwolfx

Üye
kimyager değiştir nortonu 2003 ü bende ilk çıktığında kullanmıştı birçok virüsü silemiyordu bence norton en kötü virüs programlarından :eksi:
kaspersky ı da avast home ve pro edition ı da kullandım 3 de çok güzel ve ne gelirse yakalıyor...

KimyageR

KimyageR

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Şuan kaspersky 2006 beta kullanıyorum ama full değil nasıl fulleyeceğim :'(

msw

msw

Üye
2005 i kullan

KimyageR

KimyageR

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Originally posted by msw@Aug 29 2005, 04:26 PM
2005 i kullan
[post=147801]Quoted post[/post]​
Full olarak nereden edinebilirim :help:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt