Nokia'dan N9 severlere güzel haber!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

pRime.

pRime.

Üye
Nokia fanlari arastirmadan konusmayi cok severler.

Fandroidler ise telefondan hiç anlamazlar, at gözlüğüyle bakarlar bu işlere ve mert'in dediği gibi daha beterlerdir. Tek bildikleri androidin iyi olduğu saçmalığıdır. :oke:

Uruloki

Uruloki

Üye
dostum resmi fiyatlardan bak imkansız olarak konuşuyorsun git bak sony filan aynı büyüklükteki cihazı ne kadar doğru dürüst teknoloji ve görüntü sunmyana modeller tabi o kadar

nonamex

Üye

Fandroidler ise telefondan hiç anlamazlar, at gözlüğüyle bakarlar bu işlere ve mert'in dediği gibi daha beterlerdir. Tek bildikleri androidin iyi olduğu saçmalığıdır. :oke:

Symbifanlar telefondan hic anlamazlar, donanimi dusuk bir telefon onlara daha iyi gelir. 680 mhz Symbian'in 1 ghz Androidlerden daha hizli calistigini iddia ederler. Ayrica hepsi 2 tane video izleyip Meegocu olmuslardir. Dandik Symbiandan sonra devrim gibi geldi tabi :ehe

Uruloki

Uruloki

Üye
daha önce kim yazdı ya 1 ghz işlemcisi olan lg black speedx i kasıyor ama 680 mhz lik N8 kasmıyor hay allah kim yazmıştı ya

PureFood

PureFood

Üye

Güzel demişssin :oke:
Android yokken herkes Symbian'a hastaydı bunu unutmasın kimse.

nonamex

Üye
daha önce kim yazdı ya 1 ghz işlemcisi olan lg black speedx i kasıyor ama 680 mhz lik N8 kasmıyor hay allah kim yazmıştı ya

N9 da ayni donanima sahip oldugu icin o oyun N9 uda zorlayacak diyorum simdide.

pRime.

pRime.

Üye
Symbifanlar telefondan hic anlamazlar, donanimi dusuk bir telefon onlara daha iyi gelir. 680 mhz Symbian'in 1 ghz Androidlerden daha hizli calistigini iddia ederler. Ayrica hepsi 2 tane video izleyip Meegocu olmuslardir. Dandik Symbiandan sonra devrim gibi geldi tabi :ehe

1) 680'in 1ghzden hızlı olduğunu iddia eden görmedim ben! Ama symbianın androidden çok daha kullanışlı ve verimli bir sistem olduğunu iddia ederiz!
2) bizim lafları bize yedirme biraz yaratıcı ol!
3) symbifan olmuyor boşuna uğraşma fandroid gibi tutmadı. :oke:
4) 2 video ile değil, sistemin GERÇEK LINUX olduğunu bilerek meego'cu olduk, maemo'cu ve symbian'cıyız aynı zamanda.:oke: hala da androide karşı symbianı savunurum!
5) siz fandroidler gibi öyle söyleyip böyle yapmıyoruz, burda sayıp sövdüğün sistemleri symbian3te maemoda övüyosun sen. Symbian annayı kurunca hoşuna gitti bakıyorum. ;) ama burada maaşallah atıp tutuyosun.
6) burda daha fazla millete laf yetiştirme bence millet seni susturuyo hemen.;) namusun gibi savunduğun sistemin sorun dolu olduğunu gösterdik sana hiç birine cevap veremedin. Ya kaçamak cevaplar ya da konuyu değiştiriyosun.;)
7) laflarınla yılan gibi kıvrılmasını biliyorsun;) burada değil ama başka yerlerde işini görür belki.:oke:

• Beğen
Tepkiler: -Psygnosis- ve PureFood
Uruloki

Uruloki

Üye
serdar daha öncede dedim lafı dolandırıyor gerek yok bunlara N900 neler yaptığını bilmiyor arkadaş gerek yok tamam boşuna konuşmaya devam etmeyin emre yazdı oraya nitdroid e bak diye çünkü bu sürüm onların en rom umdan 10 kat daha iyi ve sistemi çok iyi kullanıyor he diyelim o oyunlarda MeeGo ya çıktı ki çıkacak intel sağolsun o zaman ios gibi bir sistem olduğunu görücekler iphone 4 nasıl SGS2 yi öttürüyorsa N9 da aynen devam edicek

pRime.

pRime.

Üye
serdar daha öncede dedim lafı dolandırıyor gerek yok bunlara N900 neler yaptığını bilmiyor arkadaş gerek yok tamam boşuna konuşmaya devam etmeyin emre yazdı oraya nitdroid e bak diye çünkü bu sürüm onların en rom umdan 10 kat daha iyi ve sistemi çok iyi kullanıyor he diyelim o oyunlarda MeeGo ya çıktı ki çıkacak intel sağolsun o zaman ios gibi bir sistem olduğunu görücekler iphone 4 nasıl SGS2 yi öttürüyorsa N9 da aynen devam edicek

Doğru diyosun hasan.

nonamex

Üye
iOs Symbiandan daha iyi deyince cok kapali cok kapali falan diyordunuz.. Symbiandan 3-4 kat daha iyi kisisellestirilebilir Android icin ise iOstan kotu diyorsunuz :ehe

ultrayer6

ultrayer6

Üye
    Konu Sahibi
iOS kapalı dediğimizde kapalı idi, sonradan jailbreak falan gelince kapalılıktan kurtuldu. Konuyu saptırma.

pRime.

pRime.

Üye
iOs Symbiandan daha iyi deyince cok kapali cok kapali falan diyordunuz.. Symbiandan 3-4 kat daha iyi kisisellestirilebilir Android icin ise iOstan kotu diyorsunuz :ehe

Yine konuyu saptırıyosun bak;) çok beceriklisin bu konuda ama burda yemezler. :oke:

'Patron

'Patron

Üye
çok sevindim. :dry:

.:ÇAĞLAR:.

.:ÇAĞLAR:.

Üye
nokia ya güvenilmez inanmayın

Uruloki

Uruloki

Üye
başka güzel bir haber vereyim nfs shift şu an N9 için mevcut

• Beğen
Tepkiler: pRime.
WeiLSiDe

WeiLSiDe

Üye
Bu cihaz TR de satılcak mı satılmıcak mı? Heryerde bişey yazıyo bi gelcek bi gelmicek alını bilen var mı ajaba :hih:

nonamex

Üye
Bu cihaz TR de satılcak mı satılmıcak mı? Heryerde bişey yazıyo bi gelcek bi gelmicek alını bilen var mı ajaba :hih:

Bence gelir, Nokia'nın en çok satış yaptığı ülkelerden biri Türkiye gelmez olur mu ?

ultrayer6

ultrayer6

Üye
    Konu Sahibi
nonamex gizliden gizliden laf sokuyorsun farkında değiliz sanma yani.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...