• Üye Haberleri - İncelemeleri bölümümüzde sadece üyelerin kendi yazdığı haberler ve oluşturduğu incelemelere yer verilmektedir. Haber kaynaklarından veya farklı bir kategoriden, birebir alınan içerikler paylaşılamaz.

Nokiadan Itiraf: N-gage Başarısızlık

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
Nokiadan Itiraf: N-gage Başarısızlık
Nokia'nın taşınabilir oyun konsolu özellikli cep telefonu N-Gage'in ilk çıktığından beri pek iyi karşılanmadığı biliniyor. Firmanın başkan yardımcılarından Antti Vasara, Helsinki'deki bir toplantıda N-Gage'in hedeflenen başarıyı sağlayamadığını ve yeni bir ürün kategorisi yaratamadığını açıkladığı bildiriliyor. VNUNet sitesinin , N-Gage'in yeni sürümü üretilmeyecek ve Nokia bir kaç yıl süresince yeni bir oyun aracı denemesine girişmeyecek. Firmanın Symbian işletim sistemli cep telefonlarının oyun özelliklerini geliştirmeye ağırlık vereceği ve N-Gage'in Çin ve Hindistan pazarları için üretilmeye devam edileceği belirtilmekte.

damadada

Üye
ama ama ben alacaktım bırtane QD markalısndan şaşşrıdım şımdıyaw

CooL'n'Quiet

Üye
hah nihayet anlamıslar..önce ilk cıkan blz'li oyunlar diğer tellerde oynandı sonra rarlılar..
asphalt,sango gibi oyunlarda fixlendi artık onlarda oynanıyor.Bi söylentiye göre artık tüm ngage oyunları dier tellerde oynancak..
illa elinde oyun oynicaksan PSP al kardeşim

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Çok satan bir cihazdı nasıl başarısızlık oluyor anlamadım..

FrontmaN

FrontmaN

Üye
ÇOk büyük bir cihaz olması en büyük dezavantajı bence

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Pazarda büyük payı vardı ya

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
sewmeyen başından sewmedi zaten o yeni bişey diil ama n-gage sewenlerinin gözünde tam bir efsane hepte öle kalacak

angelus_34

angelus_34

Üye
her telefonun olduğu gibi N-gage'inde vadesi doldu sanırım...

pasa

pasa

Üye
ne olursa olsun temiz 2,el olursa alıcam bu tel.den

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
<div class='quotetop'>(angelus_34 &#064; Dec 18 2005, 03&#58;15 PM) [post=230260]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
her telefonun oldu&#287;u gibi N-gage&#39;inde vadesi doldu san&#305;r&#305;m...
[/b][/quote]

zaten telefon 2003de c&#305;km&#305;s bundan sora ancak hastas&#305; al&#305;r,ben&#305;m g&#305;b&#305;ler ama vadesi dolmaz kolay kolay

Kin_ittifak

Kin_ittifak

Üye
N-Gage Serisi 2 milyon sattı..Ama Hedef 6 milyon du ondan...

sebofb090

sebofb090

Üye
güzel tel bence ama bu vakitten sonra kimin hoşuna gittiyse hasta olduysu o kullanır mesela bende 8310 hastasıyım

savkar

Üye
:)bence nokianin en büyük hatası:)mp3 çalar,oyun oynar,telefon işlevi görür ve daha nicesi bukadar çok özelliği tek bi telefona sığdırmaları bi hataydı zaten tüketicide bundan faydalanmıştır artık dimi.

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
ewt haklısın bi hata varsa kesin burdadir

ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
Bu telefonun ekranı D600 gibi olsaydı ( nokia yapabilir ) ama fiyattan kaçıyo bu telefon 6 değil Bence 10 milyonda satardı çünkü 200 değil 300 olsun ekran biraz daha kaliteli olsun alırdım ben hem telefon , mp3 çalar , bide symbiancılar var herkes alırdı diye düşünüyorum

selcuk2555

Üye
bence n.gage fikir olarak çok idalıydı fakat donanım olarak çok yetersiz kaldı n.gage düşüncesini psp donannımı artırarak piyasayac sundu sonuç ortada bence n.gage donanımsal özllikleri artırılmalı piyasadabya fanatiği var iş görür

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
donanım olarak yetersizmi kaldı ?? usta stereo mp3 calar radyo bluetooth usb destegi symbian şu ana kadar hiçbi cep telefonunda görülmemiş grafikli oyunlar nassı donanım yetersiz

ayrıca psp,yle karsılastırmaktan vazgecin psp oyun konsoludur ama sadece oyun konsolu,telefon özelligi yoktur ikisi farklı kulvarlarda kosuo siz elmayla armutu karşılaştırıyosunuz

selcuk2555

Üye
tamamda mp3 çok kaliteli değil ekran çok zayıf yani oyun için yetersiz ama dediğin gibi tlf açısından iyi am konsol olarak zayıf kalıyo

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
arkadasım cıktıgı zamanın en baba mp3 caları war uzerinde 2003te cıkmış bi telefondan bahsediyoruz k750i,yle w800le 6630la karşılaştırıosun sen

ekran kalıtesine gelince onun cıktıgı zamanda 65k ekranlar milyar fiyatlardi ki şu anda o 65klar
tırım tırım n-gage oyunu çalıştırmaya çalışıo

Quattro

Quattro

Üye
Kızdırmayın bakiim delmıra yı..

evet haklısın Number one N-gage

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt