Nokia Wireless Keyboard SU-8W

Sponsorlu Bağlantılar

PcM@STéR

PcM@STéR

Üye
    Konu Sahibi
Nokia Wireless Keyboard SU-8W
Nokia Wireless Keyboard SU-8W Bildiğiniz Gibi Nokia S60 lar için Bluetoth klavye
6260 6630 6670 6680 6681 7610 N70 N90 N91 bu telefonlar %100 uyumlu

üstteki aparat ile telefonu dik konumda tutabilme özelliği mevcut

Technical Specs
Type SU-8W
Weight 190 g
Dimensions 262 x 87 x 13 mm, 187 cc
Color Metallic and white
Bluetooth specification 1.1
Supported Bluetooth profiles HID, GAP
Operating time (with inbox batteries) Up to 50 h, with inbox batteries
Battery type 2 x AAA
Operating temperature -5 to +55 °C

Fiyatı 57 € $149.00

eğer ucuza bir yer bulursanız türkiyede Lütfen buraya yazalım

metintekin

Üye
banada böle bişey lazım wallahi. msn de yazmak zor oluyo. :(

Shadowman07

Shadowman07

Üye
fiyat tam olarak ne ben anlamadım..

haylazcocuq

Üye
BUNA HİÇ GEREK YOK ŞİMDİ YAZCAKLARIMI İYİ OKUYUN...

BEN TELEFONDAN SÜREKLİ MSNE GİREN BİRİYİM.O YÜZDEN BU KLAVYELERDEN ÇOK ARADIM TARAMADIGIM INTERNET STESI KALAMDI 50 TL VERIP BITANE IKINCI EL BULDUM DİRİVERİNİ BULAMADIGIM ICIN KURAMADIM.EN SONUNDA NAAPTIM DERSİNİZ.Mobileways.Remote.Pro.v2.90.679.S60v3 DİYE BİR PROGRAMLA TELEFONU KABLOYLA PCYE BAGLADIM TELEFONUN ANA EKRANI PCDE OLUYO VE PCDEKI KLAVYEYI HER TÜRLÜ KULLANA BİLİYOSSUNUZ.TABI BU KALAVYEYİ HERYERE GETİREMEZSİNİZ.BENİM GİBİ ,İŞYERİNİZDE PC VAR İSE VE INTERNETI YOK İSE BULUNMAZ KAFTAN.HATTA SİTE YÖNETİCİLERİ BU DEDİĞİMİ ARAŞTIRSIN GÜZEL Bİ KONU AÇABILIRSINIZ.RESIMLI ANLATIM YAPARAK.HERKESE TAVSIYE EDERIM.:oke:

Da®kness

Da®kness

Üye
BUNA HİÇ GEREK YOK ŞİMDİ YAZCAKLARIMI İYİ OKUYUN...

BEN TELEFONDAN SÜREKLİ MSNE GİREN BİRİYİM.O YÜZDEN BU KLAVYELERDEN ÇOK ARADIM TARAMADIGIM INTERNET STESI KALAMDI 50 TL VERIP BITANE IKINCI EL BULDUM DİRİVERİNİ BULAMADIGIM ICIN KURAMADIM.EN SONUNDA NAAPTIM DERSİNİZ.Mobileways.Remote.Pro.v2.90.679.S60v3 DİYE BİR PROGRAMLA TELEFONU KABLOYLA PCYE BAGLADIM TELEFONUN ANA EKRANI PCDE OLUYO VE PCDEKI KLAVYEYI HER TÜRLÜ KULLANA BİLİYOSSUNUZ.TABI BU KALAVYEYİ HERYERE GETİREMEZSİNİZ.BENİM GİBİ ,İŞYERİNİZDE PC VAR İSE VE INTERNETI YOK İSE BULUNMAZ KAFTAN.HATTA SİTE YÖNETİCİLERİ BU DEDİĞİMİ ARAŞTIRSIN GÜZEL Bİ KONU AÇABILIRSINIZ.RESIMLI ANLATIM YAPARAK.HERKESE TAVSIYE EDERIM.:oke:

Sen paylaşsana madem...

shishman

shishman

Üye
arkadaşlar bu linkini verecegim prog. istediğiniz şeyi biraz karşılıya bilir belkii:islik

hisasul02

hisasul02

Üye
birader 250$ az değil mi 500$ yap istersen. nokianın kendisi 57€dan satıyo. tlf fiyatına bide kalvye mi alalım. millet arayıp bulamıyo diye bu kadar fiyat biçmek hiç hoş değil!

sadkoc

Üye
haklısın kardeşim sen ne kadar veriyorsun

axaturk

axaturk

Üye
10 millon viriyom

sivasozge

Üye
teşekkür ederim