nokia ve ericsson türkiye pazar payını nasıl


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

wolverine

Üye
    Konu Sahibi
merhaba arkadaşlar ben nokia ve ericsson türkiye pazar payını arıyorum bana yardımcı olabilir misiniz acaba ya proje için lazım araştırıyorum ama bitürlü bulamıyorum :vur: :vur: :vur: :'(
 
van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Haberler kısmında arama yaparsanız sonyericsson'un pazar payıyla ilgili bir haber vardı oraya bak derim.. ;)
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt