deleted

Sponsorlu Bağlantılar

Deleted.

Üye
    Konu Sahibi
deleted
deleted

Son düzenleme:

krlsz

Üye
furkan kardş işe yarar bir bilgi şimdiye kadar senünkini gördüm. Sana birde şunu soracağım 3g kapsamında olması gerekiyor mu.

'Patron

'Patron

Üye
'krlsz' kardes ister gprs veya edge ister 3g ile greblrsn.konu icin teskkrler bende bunu kullaniorm ister cep ister pcden giriyorum=) ama furkan kardes konun kaldirilir buyuk ihtimalle cunku 50 kere acildi bu konu =D

ALpWaR24

ALpWaR24

Üye
yararlı olmuş bilmeyenler olabilir bide kablosuz modem gibi kullanılabiliyor joikuspot programı ile wifi olarak da çekebilirsin :oke:

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
furkan kardş işe yarar bir bilgi şimdiye kadar senünkini gördüm. Sana birde şunu soracağım 3g kapsamında olması gerekiyor mu.

Benim Bulunduğum Yer 3G Kapsama Alanında. Hattın Vodafone İse KAPSAMA yaz 3636 Ya Gönder Ücretsiz Bulunduğun Yerde 3G Olup Olmadığına Bakıyor. Benim Aylık Cepnet Paketi Yenilendiğinde 100 MB Doldurana Kadar 600 KB İle İndiriyordu... :ehe

'Patron

'Patron

Üye
Benim Bulunduğum Yer 3G Kapsama Alanında. Hattın Vodafone İse KAPSAMA yaz 3636 Ya Gönder Ücretsiz Bulunduğun Yerde 3G Olup Olmadığına Bakıyor. Benim Aylık Cepnet Paketi Yenilendiğinde 100 MB Doldurana Kadar 600 KB İle İndiriyordu... :ehe

OĞUZ. senınkıde 3.5 g dimi. 100 mb dolunca internet hızı haç? benım 460,8 kb/sn .aynımı dıye merak ettım. ayrıca ıdmanla dosya indirirken. 18-10 kb indirio bazen 20ye falan çıktığı ve 6-7ye ındığıde oluyo .aynımı senın de?

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
OĞUZ. senınkıde 3.5 g dimi. 100 mb dolunca internet hızı haç? benım 460,8 kb/sn .aynımı dıye merak ettım. ayrıca ıdmanla dosya indirirken. 18-10 kb indirio bazen 20ye falan çıktığı ve 6-7ye ındığıde oluyo .aynımı senın de?

Benim Ki De 3.5g. 100 MB Dolunca Dediğin Gibi Oluyo 20ye Çıkıyo 6 Düşüyo Temelli Sürünüyo...:ağlarım: 460,8 kb/sn İdi Benim Ki De 921,6 Ya Çıkardım Bi Şey Farketmedi Ama...

'Patron

'Patron

Üye
aynen 921 e bnde cikardm ayni bi fark yok.

Deleted.

Üye
    Konu Sahibi
deleted

Son düzenleme:

bitlisadilcevaz

Üye
bende kullanıyorum tavsiye ederim

Üst Alt