nokia telefonlarınız için istediğiniz bir uygulama veya oyun varsa burda söyleyebilirsiniz

Sponsorlu Bağlantılar

Eren Değerli

Eren Değerli

Moderator
    Konu Sahibi
nokia telefonlarınız için istediğiniz bir uygulama veya oyun varsa burda söyleyebilirsiniz
istediğiniz bir oyun veya uygulama varmı?

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK

codern

codern

Üye
swarm ?

• Beğen
Tepkiler: Eren Değerli
Eren Değerli

Eren Değerli

Moderator
    Konu Sahibi
oldumu?

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Java çalışan WhatsApp

m2 note cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Eren Değerli

Eren Değerli

Moderator
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: hasan3472ty
hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
208 /301

Eren Değerli

Eren Değerli

Moderator
    Konu Sahibi
208 /301

nokia 208 whatsapp:

nokia 301 whatsapp:

bunlar olurmu?

dmyksllll

dmyksllll

Üye
Lütfen Outlook var mı? Kişilerim onda, Nokia E6 için çok lazım. Eğer yardımcı olursanız sevinirim.

Kendi E-posta uygulamasına giriyorum. Beni kurulum sihirbazına yönlendiriyor . Başlat dediğimde kurulum için hazırlanıyor yazıyor. Ve bekle bekle, baya bekletiyor. Sonra Posta servis sunucusuna erişilemiyor, lütfen daha sonra tekrar deneyiniz yazıyor. Hesaba giremiyorum bu yuzden. Wifi ve mobil veri içinde aynı.

Outlook varsa bana yeter, lutfen yardımcı olur musunuz?

Eren Değerli

Eren Değerli

Moderator
    Konu Sahibi
Lütfen Outlook var mı? Kişilerim onda, Nokia E6 için çok lazım. Eğer yardımcı olursanız sevinirim.

Kendi E-posta uygulamasına giriyorum. Beni kurulum sihirbazına yönlendiriyor . Başlat dediğimde kurulum için hazırlanıyor yazıyor. Ve bekle bekle, baya bekletiyor. Sonra Posta servis sunucusuna erişilemiyor, lütfen daha sonra tekrar deneyiniz yazıyor. Hesaba giremiyorum bu yuzden. Wifi ve mobil veri içinde aynı.

Outlook varsa bana yeter, lutfen yardımcı olur musunuz?
buyur bu olurmu?

• Beğen
Tepkiler: dmyksllll
dmyksllll

dmyksllll

Üye
buyur bu olurmu?

Teşekkürler. Ama ingilizce olarak bağlantı yok hatası alıyorum. Bağlantı türlerinden İnternet seçili, digerlerinide denedim ayarlari kurcaladim olmadi.
Nokia E6 Anna.

Eren Değerli

Eren Değerli

Moderator
    Konu Sahibi
Teşekkürler. Ama ingilizce olarak bağlantı yok hatası alıyorum. Bağlantı türlerinden İnternet seçili, digerlerinide denedim ayarlari kurcaladim olmadi.
Nokia E6 Anna.
desteğini kesmiş olabilir. başka bulursam link atarım.

• Beğen
Tepkiler: dmyksllll
Jan

Jan

Üye
Pes2011 varya pes2014 e güncellemişlerdi onu 2016 ya güncellemen mümkün mü :/ ve eğer güncelleyebiliyorsan bi futbolcuyu istediğim takımda benim adım soyadım ile değiştirir misin kardeşim.

Eren Değerli

Eren Değerli

Moderator
    Konu Sahibi
Pes2011 varya pes2014 e güncellemişlerdi onu 2016 ya güncellemen mümkün mü :/ ve eğer güncelleyebiliyorsan bi futbolcuyu istediğim takımda benim adım soyadım ile değiştirir misin kardeşim.
güncellendi bile. Ben ve @lionelronaldo yaptık.

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Twitter java çalışan ve shazam java çalışan var mı ?

ddnet

Üye

Helal olsun dostum [emoji106] Wp sevmediğini tahmin edebiliyorum ama olsun, helal olsun sana... Zira adı ne olursa olsun alternatif platformların desteklenmesi düşüncesindeyim..

(WM 10.14393.448) 640XL ile mTalk'tan gönderildi

Eren Değerli

Eren Değerli

Moderator
    Konu Sahibi
Eren Değerli

Eren Değerli

Moderator
    Konu Sahibi
Twitter java çalışan ve shazam java çalışan var mı ?
Twitter Java

Shazam Java

doayaları bulup upload ettim umarım yardımcı olur.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
R.BEDRAN

R.BEDRAN

Üye
nokia n8 belle refresh evols yüklü,çalışan haritalar uygulaması var mı,orjinal yazılım yükledim güncellenmedı diyor

Üst Alt