Nokia telefonlar neden diğer markaların telefonlarına göre daha hafif?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
hoss

hoss

Üye
çünkü içi boş telefonlar üretiyor nokia , :ehedışını allayıp pullayıp arkasına 12mp yazıp insanları kazıklamayı cok iyi biliyo:oke:

asi_gen07

asi_gen07

Üye
çünkü içi boş telefonlar üretiyor nokia , :ehedışını allayıp pullayıp arkasına 12mp yazıp insanları kazıklamayı cok iyi biliyo:oke:
okadarda değil damarına basma milletin:d::ehe

hoss

hoss

Üye
soylediklerimin neresi yanlis kardes , bi telefon cikariyo c5-03 adinda bir cok kisinin telefonun kasasi catliyo , bi baska nokia modeli aliyorsun onun da kasasinda aciklik oluyo
8 megapiksel kamera koyuyo otofokus ve makro koymuyo
millete android kullaniyo nokya ise antika symbiani kullaniyo
diger markalar cift cekirdekli 1gb ram li telefon cikariyo nokya ise 600 mhz lerde hala en iddali modelinde 256 mb ram var
ve ustelik bu kadar ici bos telefon cikarmasina ragmaen utanmadan 1.5000 tl den satmaya calisiyo ,bu kaziklamak degilde nedir

asi_gen07

asi_gen07

Üye
kısmen haklısın:)

61semih

61semih

Üye
Hmm hadi beyler soruları alayım o zaman :ehe
Arkadasım bence sen bu lafı söylemeden önce git bi dedigini yap sor bakalım servislere hangi malzemeler daha kaliteli.İstedigin her firmaya her servise sor,sana birtanesi bile Motorola,Sony E.,Samsung vs. demez.Eger bu firmaların bayiligni yapmıyorsa eger...
Nokia'ya karsı asırı tepkili kişiler var.Onları anlamakta güçlük çekiyoruz.Tamam symbian'ı sevmeyenler olabilir hatalı bulanlarda olabilir ama donanımına ve donanım kalitesine hiç kimse laf edemez Nokia'nın...:nono:
kuzenım genpa teknık servısınde ondan daha ıyı bılıyorsan bılemem tabıkı :oke:

LuckyDALT0N

LuckyDALT0N

Üye
    Konu Sahibi
Uyduruk telefonlar bize batıyor :) Sağlamları kime batar bilemem

----------Eklendi @ 22:09:07 ---------- Yazıldı @ 22:06:27 ----------

Hmm hadi beyler soruları alayım o zaman :ehe
Arkadasım bence sen bu lafı söylemeden önce git bi dedigini yap sor bakalım servislere hangi malzemeler daha kaliteli.İstedigin her firmaya her servise sor,sana birtanesi bile Motorola,Sony E.,Samsung vs. demez.Eger bu firmaların bayiligni yapmıyorsa eger...
Nokia'ya karsı asırı tepkili kişiler var.Onları anlamakta güçlük çekiyoruz.Tamam symbian'ı sevmeyenler olabilir hatalı bulanlarda olabilir ama donanımına ve donanım kalitesine hiç kimse laf edemez Nokia'nın...:nono:
Bu soruya cevap verenlerin çoğu nokianın uydurukluğundan yana.Takoz nokia 3310 3510 vs.telefonlarla çok takıldın sanırım,o yüzden yeni nokialarıda öncekiler gibi sağlam görüyosun :ehe:ehe

pRime.

pRime.

Üye
ıstedıgınız teknık servıse sorun nokıalardakı parcaların uyduruk oldugunu ve sony motorola vs ıle karsılastırılınca oyuncaktan bır telefon oldugunu soylerler :oke:

Seni fena kandırmışlar. :oke:

----------Eklendi @ 23:20:31 ---------- Yazıldı @ 23:17:04 ----------

Hayatımda böyle bişeye rastlamadım. Ne N85'te, ne E52'de ne de N8'de. N85 defalarca düştü, kenar plastiğini o kadar sert ve dayanıklı yapmışlar ki sadece ufak çizikler ve izler var telefon bütün olarak taş gibi. E52 ve N8'e girmicem zaten. :oke:

----------Eklendi @ 23:22:32 ---------- Yazıldı @ 23:20:31 ----------

Hani sony er.'da sağlamdır ama bana diğer markaları anlatmayın!
Telefon sağlamlığında Nokia, SE, biraz da Apple.

Uruloki

Uruloki

Üye
evet nokia se apple derim bende N8 kaç kere yere düştü hatta bi ara canım sıkılıyordu ben bırakıyordum yere aynı şey daha çnce kullandığım K810i içinde geçerli o da çok sağlam telefom ki 4. senedine giriyor bir tek 1 tuşu bozuk ablam sağolsun

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye

Seni fena kandırmışlar. :oke:

----------Eklendi @ 23:20:31 ---------- Yazıldı @ 23:17:04 ----------

Hayatımda böyle bişeye rastlamadım. Ne N85'te, ne E52'de ne de N8'de. N85 defalarca düştü, kenar plastiğini o kadar sert ve dayanıklı yapmışlar ki sadece ufak çizikler ve izler var telefon bütün olarak taş gibi. E52 ve N8'e girmicem zaten. :oke:

----------Eklendi @ 23:22:32 ---------- Yazıldı @ 23:20:31 ----------

Hani sony er.'da sağlamdır ama bana diğer markaları anlatmayın!
Telefon sağlamlığında Nokia, SE, biraz da Apple.
Bosver takma kimseye laf anlatamazsın.Hala 3310 larda kalmıssın diyor adam baksana :ehe
Ben 6 yıl 7610 kullandım ve isteyenlere resimini atabilirim telefon hala sapa saglam nerdeyse çiziksiz şekilde orjinal kapagıyla duruyor.
8 ay kadardır da 6700 kullanıyorum çizik bile yok üzerinde
4 aydırda C7 kullanıyorum ve bu telefonların hiçbirinde problem yasamadım

Ve bu telefonlar en az birkaçkez elimden düsmüstür.7610 baya magdur bu konuda ama daha tık bile demediler.Kız arkadasımda Motorola V8 vardı ilk ve son defa yere düsürdü telefon 2'ye bölündü :d:
Komsumuzda da K700i vardı daha ilk aylarda joystigi bozulmustu.Gelelim samsung D900'e bu telefon kadar ekran filmi ve kızak problemi yasayan telefon görmedim hatta E250 bile yanına yaklasamaz :ehe Benim rastladıgım nokialar nedense pek bi vefalı çıktı.Belkide şans degil mi :kop:

Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap
Asıl Nokia telefonlar daha ağırdır, yere çarpsan bişey olmaz test edildi onaylandı. Nerden çıktı bu konu şaşırdım.

DarKeXRam

DarKeXRam

Üye
Bana sorarsanız nokia en uygun malzemeleri en uygun miktarlarda kullanıyor . Hem hafif hem dayanıklı telefonlar üretiyor. Hatta en hafif dememiz yanlış nokianın ağır telefonları da var fakat hepsi dayanıklı . Yok içi boşmuş yok malzemeden çalmaymış hepsi yalan.

pRime.

pRime.

Üye
Bosver takma kimseye laf anlatamazsın.Hala 3310 larda kalmıssın diyor adam baksana :ehe
Ben 6 yıl 7610 kullandım ve isteyenlere resimini atabilirim telefon hala sapa saglam nerdeyse çiziksiz şekilde orjinal kapagıyla duruyor.
8 ay kadardır da 6700 kullanıyorum çizik bile yok üzerinde
4 aydırda C7 kullanıyorum ve bu telefonların hiçbirinde problem yasamadım

Ve bu telefonlar en az birkaçkez elimden düsmüstür.7610 baya magdur bu konuda ama daha tık bile demediler.Kız arkadasımda Motorola V8 vardı ilk ve son defa yere düsürdü telefon 2'ye bölündü :d:
Komsumuzda da K700i vardı daha ilk aylarda joystigi bozulmustu.Gelelim samsung D900'e bu telefon kadar ekran filmi ve kızak problemi yasayan telefon görmedim hatta E250 bile yanına yaklasamaz :ehe Benim rastladıgım nokialar nedense pek bi vefalı çıktı.Belkide şans degil mi :kop:

Dostum benim de ilk nokiam 3250, yaklaşık 3sene kullandım, hala tam fonksyon çalışıyo. İsteyene resim de atabilirim. 6700 çok sağlam ve sorunsuz bi telefon. Teyzeme aldık 7-8 ay önce. D900'den bir arkadaşımda var, dediğin gibi ekran sorunu var alette. Zavallı sınavdan sonra ilk işi yeni bi telefon almak olcak. :D

----------Eklendi @ 00:32:48 ---------- Yazıldı @ 00:32:08 ----------

Bana sorarsanız nokia en uygun malzemeleri en uygun miktarlarda kullanıyor . Hem hafif hem dayanıklı telefonlar üretiyor. Hatta en hafif dememiz yanlış nokianın ağır telefonları da var fakat hepsi dayanıklı . Yok içi boşmuş yok malzemeden çalmaymış hepsi yalan.

Yani.

----------Eklendi @ 00:35:49 ---------- Yazıldı @ 00:32:48 ----------

Asıl Nokia telefonlar daha ağırdır, yere çarpsan bişey olmaz test edildi onaylandı. Nerden çıktı bu konu şaşırdım.

Yerden yere vurma politikası dostum bunlar. :D

4PuNiSHeR

4PuNiSHeR

Üye
Neden herkes bu nokia ile ugraşıyo bu kadar anlamıyorum :) piyasada nokialardan saglam dayanıklı bi tane bile marka yok bunu telefondan az çok anlayan insanlar bilir.

• Beğen
Tepkiler: DarKeXRam
KaTLeDeN67

KaTLeDeN67

Üye
sağlamlık konusunda öyle tabiki

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt