Nokia telefonlar neden diğer markaların telefonlarına göre daha hafif?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
LuckyDALT0N

LuckyDALT0N

Üye
    Konu Sahibi
Nokia telefonlar neden diğer markaların telefonlarına göre daha hafif?
Arkadaşlar dikkatimi çekti nokia telefonlar samsungdur sonny ericcsondur vs.telefonlarına göre daha hafif.bana göre bunun sebebi malzemelerin adi olması.Sizce neden?

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
Arkadaşlar dikkatimi çekti nokia telefonlar samsungdur sonny ericcsondur vs.telefonlarına göre daha hafif.bana göre bunun sebebi malzemelerin adi olması.Sizce neden?

adi olmasından dolayı olacağını zannetmiyorum.Ama sebebini de bilmiyorum.

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
LCD ile tüplü ekranı karsılastır ve konuyu kapat diyorum sana sadece...

KaTLeDeN67

KaTLeDeN67

Üye
ilginç bir soru omuş

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Sanki karpuz karsılastırıyor. :aha: Millete ne batar olmus bu Nokia :d:

maxirabit

maxirabit

Üye
Kullanıcıya göre değişir.

KaTLeDeN67

KaTLeDeN67

Üye
ama telefonu ağırlığına göre karşılaştırmak biraz saçma gibi geldi bana da

nonamex

Üye
Mis gibi hafif işte, ağır olunca daha mı iyi olacak sanki

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
Sadece merak etmiş. Neden abartıyorsunuz?

silver021

silver021

Üye
çok saçma bi konu olmuş :d malzemeden kaçiriodur bu nokia deilmi yapar walla. 1ghz koyamazmiydi o güzelim cihazlara ama napicaksin malzemeden çalmak bunlarin işi olmus. hea bir 256mb ram yerine 512 taksaydi ? :d

61semih

61semih

Üye
ıstedıgınız teknık servıse sorun nokıalardakı parcaların uyduruk oldugunu ve sony motorola vs ıle karsılastırılınca oyuncaktan bır telefon oldugunu soylerler :oke:

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
ıstedıgınız teknık servıse sorun nokıalardakı parcaların uyduruk oldugunu ve sony motorola vs ıle karsılastırılınca oyuncaktan bır telefon oldugunu soylerler :oke:
Hmm hadi beyler soruları alayım o zaman :ehe
Arkadasım bence sen bu lafı söylemeden önce git bi dedigini yap sor bakalım servislere hangi malzemeler daha kaliteli.İstedigin her firmaya her servise sor,sana birtanesi bile Motorola,Sony E.,Samsung vs. demez.Eger bu firmaların bayiligni yapmıyorsa eger...
Nokia'ya karsı asırı tepkili kişiler var.Onları anlamakta güçlük çekiyoruz.Tamam symbian'ı sevmeyenler olabilir hatalı bulanlarda olabilir ama donanımına ve donanım kalitesine hiç kimse laf edemez Nokia'nın...:nono:

maxirabit

maxirabit

Üye
Ağırlık'la hafiflikle yada kötü malzeme veya iyi malmezeyle olmuyor cep telefonu,ağırlık istiyorsanız vucut geliştirmeye gidin.
Cep telefonun en önemli kuralı senin isteklerini karşılıyor mu? önce onu sormanız lazım kendinize.

Uruloki

Uruloki

Üye
bazı arkadaşlar 1ghz işlemci ve 512 ram olsaydı ne olurdu diyorlarda şu haliyle cihaz sizin mest ettiğiniz wave2 den daha pahalı neden acaba ve dedikleri o donanım olsa 1500 tlden aşağı olmuyacak bir cihaz N8

asi_gen07

asi_gen07

Üye
malzemeden çalıyo nokia :d::naughty:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt