nokia/se bluetooth anlaşmazlığı


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

esonmez357

Üye
    Konu Sahibi
Merhaba arkadaşlar, Bluetooth ile t610 dan benim 6230i'ye bişeyler gönderelim dedik ama göndermiyor.Benim telefon t610 a gönderiyo,t610 benim telefona göndermiyo.2 arkadaşımdada t610 var ikisindede denedim olmuyor.Bağlanıyor diyor ben veri almaya kabul diyorum hala bağlanıyor diyor ama netice yok :(
Sony ericcson'un sadece t610 modelinden birşe göndermeyi denedim netice olumsuz.diğer modelleri hakkında bir bilgim yok acaba nokia/sony erc. uyuşmazlığı felan mı var?
 

kaan_hzr_93

Üye
telefonları kapatın acın gecer!1:oke:
 

ssaytek16

Üye
ben de 6233 var se ile aynışekilde ben alış-veriş yaptık sorun olmadı se w580 olacak sadece o telefonun kendine ait bir durumdur
:oke:
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt