Nokia Orjinal yazılım indirme

Sponsorlu Bağlantılar

Knight43

Knight43

Üye
    Konu Sahibi
Nokia Orjinal yazılım indirme
Merhaba arkadaşlar.Öncelikle Mod arkadaşlardan ricam; eğer konuyu yanlış yere açtıysam kusura bakmayın!
Çok aramıştım fakat Nokia N9 orjinal yazılımını temin edememiştim.Symbian forumunda gördüğüm konu işimi gördü.Burda da paylaşmak istesim. Konu sahibi arkadaşa teşekkürler!

Nokia Firm V3.00 (navifirm) Çalışan Sürüm

• Beğen
Tepkiler: baysal.onur ve fnldstntn

fnldstntn

Üye
Üyelik ile uğraşmadan direk bu siteden indirebilirsin...

• Beğen
Tepkiler: Knight43
Knight43

Knight43

Üye
    Konu Sahibi
O da var tabiki :bigstar:Teşekkürler! :thumbup:Kim işine ne gelirse onu kullansın.:salincak:Bu arada bu OFW'leri Phonex ya da Jaf ile flashlamayı deneyen var mı?:naughty:
Yada bu programlar ile flashlamaya çalışırsak ne olacağı hakkında bir fikri olan var mı?:hmmm

• Beğen
Tepkiler: -Börteçine-

fnldstntn

Üye
Hiç denemedim...Jaf ile olmaz faka phoenix ten emin değilim..

ismail

ismail

Üye
O da var tabiki :bigstar:Teşekkürler! :thumbup:Kim işine ne gelirse onu kullansın.:salincak:Bu arada bu OFW'leri Phonex ya da Jaf ile flashlamayı deneyen var mı?:naughty:
Yada bu programlar ile flashlamaya çalışırsak ne olacağı hakkında bir fikri olan var mı?:hmmm
Nokia E63 telefonuma ikisinlede başarı ile yaptım

Knight43

Knight43

Üye
    Konu Sahibi
E63 symbian fakat bizi tedirgin eden N9un MeeGoo olması:close_tema:

• Beğen
Tepkiler: -Börteçine-

bayon

Üye
n9 phoenix ile attım gayet normal bir şekilde yükledi :) ayrıca üyelik almak çok zor değil o siteden tek tek indirmek daha kolayınıza gidiyorsa indirin

Knight43

Knight43

Üye
    Konu Sahibi
Bu mükemmel bir haber.:biggrin:peki midir nedir:ah onu yaparken sıfırlamayı da yapıyor mu?

bayon

Üye
Bu mükemmel bir haber.:biggrin:peki midir nedir:ah onu yaparken sıfırlamayı da yapıyor mu?
emmc bilmiyorum da arkadasın telefonuna virüs bulaşmıştı ver bende direk yazılım atayım dedim aldım phoenix den direk yazılım yükledim bildiğin fabrika ayarına gelmişti yani sadece çok geç yüklüyo o kadar

Knight43

Knight43

Üye
    Konu Sahibi
Ben de denedim fakat hata verdi olmadı nedense

Knight43

Knight43

Üye
    Konu Sahibi
Evet.flaşa başlıyor,test modunu geçiyor,reboot atıyor ve tam başlayacakken bilmem ne bişey bulunamadı diyor

bayon

Üye
eksik dosya olabilir indirirken zarar görmüş dosya olabilir

Knight43

Knight43

Üye
    Konu Sahibi
haklısın.ne bileyim uğraşmak zor geldi.belkide N9 da yeni olduğumdandırhaklısın.ne bileyim uğraşmak zor geldi.belkide N9 da yeni olduğumdandır

rashitshain

rashitshain

Üye
bunların hepsini tek tek mi indirmek lazım

rashitshain

rashitshain

Üye
sağolasın

Pyronef

Üye
Arkadaşlar siz baya konuşup hallediyorsunuzda, ben bu N9 denen cihazı 2 sene evvel aldım telefonla yapabildiğim sms internet kamera geçenlerde watsup yaptım bi de sağolsun bir arkadaş android teması paylaşmıştı onu da yükledim telefonda bi değişiklik oldu menüde falan hoşuma gitti yani.. Başka da bir şey yüklemeyi bilmiyorum bi yardımcı olun para da yokki android düzgün bi telefon alalım. Telefonun ön kamerası var ama çekim yapmıyor değişik. N9 un görünüşü kandırdı bizi zamanında...

Son düzenleme:

fnldstntn

Üye
Arkadaşlar siz baya konuşup hallediyorsunuzda, ben bu N9 denen cihazı 2 sene evvel aldım telefonla yapabildiğim sms internet kamera geçenlerde watsup yaptım bi de sağolsun bir arkadaş android teması paylaşmıştı onu da yükledim telefonda bi değişiklik oldu menüde falan hoşuma gitti yani.. Başka da bir şey yüklemeyi bilmiyorum bi yardımcı olun para da yokki android düzgün bi telefon alalım. Telefonun ön kamerası var ama çekim yapmıyor değişik. N9 un görünüşü kandırdı bizi zamanında...
[basil] Warehouse V0.1.6 Meego Harmattan - MaxiCep
Bu mağaza uygulamasını yükleyip içinden istediğin uygulamayı yükleyebilirsin...Şu an n9 güncel mağazası...Ayrıca takıldığın yerleri yazarsan yardımcı olmaya çalışırız....

Üst Alt